elektrikli park freni..

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende bişey sorayım. Emniyet kemerini bağlayıp gaza basınca otomatik devreden çıkıyor. Fakat otomatik devreye nasıl girdiğini bulamadım hep kendim çekiyorum tuşu öyle bırakıyorum. Bilen var mı ?

Aracınız
düğme var ama parmakla kaydırarak ses açma kapama yok. biz direkt +, - tuşuna basarak ses açıp kapıyoruz. benzinli executive ler parmaklarını tırtıklı bölgede kaydırarak da yapabiliyor.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kaydırmanın ayarı var belki onla ilgilidir benimki exe benzinli geçen yanlışlıkla kapatmışım sonra aktif ettim tekrar

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende bişey sorayım. Emniyet kemerini bağlayıp gaza basınca otomatik devreden çıkıyor. Fakat otomatik devreye nasıl girdiğini bulamadım hep kendim çekiyorum tuşu öyle bırakıyorum. Bilen var mı ?

Emniyet kemerini takip brake hold aktif yaparsanız emniyet kemerini çözünce otomatik devreye girer, ayrıca d konumunda stop ederseniz de devreye giriyor ama tavsiye edilmez tabi ☺

Hocam o svic tahminimce direksiyonun arkasinda ekranda yanan kirmizi ikaz lambasi tahminimce bende o yaniyor sadece.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
seninki de dizelmi? bende de ekranda yanıyor sadece. bikaç arkadaş düğmede de yanıyor diyor meral ettim. kitapçıkta da öle yazıyor. 201876_04727696.jpg

ywzckr

0
elektrikli park freni..

seninki de dizelmi? bende de ekranda yanıyor sadece. bikaç arkadaş düğmede de yanıyor diyor meral ettim. kitapçıkta da öle yazıyor. Ekli dosyayı görüntüle 7064

Yok hocam exe eco, belki yurtdisi modelleri icin oyledir bizim ulkeye ceviri yapmislardir bakmadan. Ama dikkat edicem belki geceleri isiklandirma ile calisiyordur.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri