Elektrikli Yan Aynalar.

İyi günler honda dostları. 2008 model honda aracıma katlanır elektirkli yan ayna almak istiyorum alabileceğim bi site veya istibat biliyor musunuz? Birebir uyumlu bulabilir miyim? Birde herhangi bir sorun çıkarır mı yaptıran varsa yorumunu bekliyorum.

Aşağıdaki resimde sitenin birinden buldum fiyat normal mi ne kadar güvenilir ve alıp taksam ne kadar Orjinal gibi durur bilmiyorum!
Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Screenshot_20190410-045036_Samsung%20Internet.jpeg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
akif Şentürk. Şentürk garajla bi görüşün onlarda var diye biliyorum

Uyum sorunu olur mu acaba? Yarın öbür gün ne bileyim uyarı ışığı falan bişey yanmasın araçta. Çok fazlada araç elektroniği hakkında bilgim yok o yüzden tereddütüm.
Bildiğim kadarıyla onlarda fb7 aynası ve modül ile yapıyorlar onların aynası motorlu olsa gerek

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hmm eyvallah saolasın. Peki akünün yeterli olup olmaması gibi bi durım olabilir mi? Çok elektrik çeker mi acaba. Elektirkçi bi arkadaş hondalara aküyü zorlayacak bişey yapma dedi ama içimde kaldı kapanan ayna mutlaka yaptıracam:)
Sanmıyorum çünkü modül takıldığı için arıza ışığını fln önlüyor zaten kapı kilitlerinden elektrik alınıyor

Eksileri şöyle kış aylarında ilk açışınızda yada yaşadığınız yere göre diyeyim çatır çatır ses gelir buda zamanla içindeki dökümü kırar bi süre sonra biri kapanır biri kapanmaz buda yeni ayna yada motor maliyetine sebep olur aküyü zorlamaz çünkü bi tek araç kilitleme ve açmada elektrik geliceği için sürekli akım çekmez aküyü çok zorlucak olan bağlanan amfi ses sistemi tesisatları onun içinde zaten biraz daha güçlü bir aküye geçiş yapılır

Üstad ne yaptın ya çatır çatır sesler biri kapanıp diğerinin açılmaması yazını okuduktan sonra gittim aynalarıma bir kez daha sarıldım öptüm okşadım sildim tekrar tekrar dediklerin olacaksa bence böle de güzel yani:) hiç fanteziye girmiyim o zaman
Eksileri şöyle kış aylarında ilk açışınızda yada yaşadığınız yere göre diyeyim çatır çatır ses gelir buda zamanla içindeki dökümü kırar bi süre sonra biri kapanır biri kapanmaz buda yeni ayna yada motor maliyetine sebep olur aküyü zorlamaz çünkü bi tek araç kilitleme ve açmada elektrik geliceği için sürekli akım çekmez aküyü çok zorlucak olan bağlanan amfi ses sistemi tesisatları onun içinde zaten biraz daha güçlü bir aküye geçiş yapılır

2012 kia rıomuzda kendinde var bu özellik ondan bile sağ ayna içinde dökümü kırdı ayna değişimden başka yola gitmedi bencede öyle yapın başka konularda da bunlar tartışılıyor oralardada okuyabilirsiniz

Geri