En iyi gazi nerden alabilirim?

Hilesi en kolay olan yakıt lpg dir. Ucuz diye alınan çoğu gaz km olarak daha düşük yol gider bununla birlikte aracada zarar verebilir. Benim marka tavsiyem yok İstasyon tavsiyem olabilir sadece işinin hakkını veren her istasyondan alınabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
Shell bu konuda en iyisi. Shell den aldığım lpg hep sorunsuz. Bazen 100 liraya 3 lira hediye puan veriyor buda 1 litre ye denk geliyor. Çekiş olarak sıkıntı olmadı.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ircan

0
Aracınız
Aracim 20bine geldi fc5 exe inanin 6 aydir en ucuz nereden bulursam aliyorum. Lpg filitresi ucuz birsey her bakimda degistirirsin olur biter. Onceden shell diyordum daha uzun gidiyir diye ama piskolojikmis. Shelden aldimmi 100 e zor dolar ucuz yerden 80 e dolar ben her turlu anca 300km yapiyorum

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracim 20bine geldi fc5 exe inanin 6 aydir en ucuz nereden bulursam aliyorum. Lpg filitresi ucuz birsey her bakimda degistirirsin olur biter. Onceden shell diyordum daha uzun gidiyir diye ama piskolojikmis. Shelden aldimmi 100 e zor dolar ucuz yerden 80 e dolar ben her turlu anca 300km yapiyorum

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben de hep Opet ten alıyordum ama 2 dir lukoilden aldım. Lukoilde de sonuç aynı. Ama dikkat ettiğim şey sadece ucuz olması değil istasyonun durumu da. İstasyon sürekli işliyor ve merkezi bir yerde ise alıyorum. Ama uzun yolda ya shell ya Opet. Zira ne oldukları belli olmayan bir çok istasyon var şehirler arası yolda.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Alp92

0
Aracınız
Hep shellden alıyorum aygaz için zamanında bazı söylemler çıktığı için opet almıyorum bir kere uzun yolda aldım pek bi farkta göremedim. Bide genelde opet daha pahalıya satıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri