En iyi LPG istasyonu

Arkadaşlar merhaba,
2019 honda civic eco aracımı aldım. Size sorum LPG için en kaliteli firma hangisidir ?
Ben shell i tercih ediyorum ama opet aygaz diyenler var. siz ne dişünüyorsunuz ?

Aracınız
Opet çekiş olarak çok iyi ama filtrede ve tesisatta siyah yağ gibi bir sıvı bırakıyor çok kirletiyor. Shell de istasyon farkı oluyor kimi iyi kimi pis gaz satıyor. Yani iyi istasyon tercih edilmeli diye düşünüyorum firmadan çok.

Kün feyekün..

Aracınız
Civic FC5 2018
ben bu aralar GO yani ipragaz alıyorum bana çekişte daha iyi hissettirdi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Hayirli olsun. Bende genelde opet yada bp tercih ediyorum. Bu arada 2019 model civicte 18 e göre herhangi bir değişiklik var mi?

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ozagur

0
Genelde en ucuzu tercih ediyorum kadikoy tarafindan gelirsem class tan aliyorum pendik tarafından gelirsem aytemiz

Aracınız
Civic FB7 2012
OPET'in performans ve menzil bakımından hep daha iyi olduğunu düşünüyorum ve %90 opetten yakıt aliyorum ancak forumda büyük bir bölüm Shell diyor.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Shell veya BP alıyorum. Hangisi daha uygun ise. Performans ve menzil ideal.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Çok satış yapan istasyondan alın. Ya da markanın kendi işlettiği istasyondan alın. Marka değil istasyon hile yapar hepsi aynı o gazların. Markaya takılmayın.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hayirli olsun. Bende genelde opet yada bp tercih ediyorum. Bu arada 2019 model civicte 18 e göre herhangi bir değişiklik var mi?

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Değişiklik olarak 2019 da sadece dokunmatik ekran ve navigasyon var bildiğim kadarıyla

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum.
Bir arkadaş shell bayiden bayiye değişiyor demiş kesinlikle katılıyorum tuzla dan tersaneye giden yol üstündeki shell alınca inanılmaz çekişten düştü menzil bir tık daha iyi olmasına rağmen buna rağmen kendi evimin olduğu yer güngören gençosman shell den aldığım fiyat olarak iyi çekiş iyi ama menzil daha kötü geldi.

Opet ve ya ipragaz deneyeceğim bir dahakine.

Bir de bunun gibi lpg firması değiştirmek zarar verir mi motora ? Ayrıca lpg her ne kadar fabrikasyon olsa da motorun ömrünü benzin ya da dizele göre daha erken bitirir mi ?

Geri