En kaliteli lpg yakıtı

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Total ve Lukoil deneyen kimse neden yok acaba ya
Bu ikisi gerçekten kötüler mi diye düşünmeye başladım.
Oysa ki ikisi de yolumun üzeriydi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Total ve Lukoil deneyen kimse neden yok acaba ya
Bu ikisi gerçekten kötüler mi diye düşünmeye başladım.
Oysa ki ikisi de yolumun üzeriydi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Total demirören'e geçtikten sonra hiç almadım. Ama öncesinde kullanırdım. Enjektörlerin sesi bariz artıyordu, çekiş gayet iyiydi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Bu arada aytemiz kampanya konusunda çok bonkör bir firma nerdeyse her ay bir başka kampanya oluyor. bu ay 3kez 60tl gaz alımı yapıp 15tl gaz kazandım bunuda belirteyim.
Üstüne üstlük genelde daha uygun fiyata satıyor. Benim kaynanaya yakın istasyondan dolduruyorum 3.28 tl lt'si. 300km altına düşmüyor şehiriçi 29lt lpg + benzin.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Tanıdığınız eczacı varsa onlara bir sorun. BP ile anlaşmalılar. Her eczacının 2 araç hakkı var. Özel kart çıkarıp onunla yakıt alınıyor. Sonra açılan hesaptan fiyat düşüyor. %7 oranında indirim veriyor. Tek sıkıntı sadece benzin veya dizel almak lazım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Tanıdığınız eczacı varsa onlara bir sorun. BP ile anlaşmalılar. Her eczacının 2 araç hakkı var. Özel kart çıkarıp onunla yakıt alınıyor. Sonra açılan hesaptan fiyat düşüyor. %7 oranında indirim veriyor. Tek sıkıntı sadece benzin veya dizel almak lazım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
Özel kart Turk eczacılar birligi kartı, alabilmek için hem odaya hem de TEB e üye olmak gerekiyor. Bende var kart ancak hiç kullanmadım en son hocamın dediği gibi LPG için olmuyordu. Ama bir ara bakayım belki kampanyaya eklemislerdir aklıma getirdiginiz iyi oldu en azından benzini ordan alayım ???

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Özel kart Turk eczacılar birligi kartı, alabilmek için hem odaya hem de TEB e üye olmak gerekiyor. Bende var kart ancak hiç kullanmadım en son hocamın dediği gibi LPG için olmuyordu. Ama bir ara bakayım belki kampanyaya eklemislerdir aklıma getirdiginiz iyi oldu en azından benzini ordan alayım ???
Adınıza sevindim. Dizel için bir depoda yaklaşık 30 tl. indirimi oluyor. Değerlendirmek lazım. (y)

Geri