EPS arıza lambası sönmüyor

Aracınız
Merhaba arkadaşlar gecen hafta 2012 fb7 kasa araç satın aldım bugün EPS arıza ışığının sönmedigini farkettim başına gelen varsa yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkürler

G8341 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kusurlu araç satın almış olabilirsiniz aracı bilgisayara bağlatin

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Direksiyon sistemi ile alakalı bir durum bir sorun var

Cvp için teşekkür ederim hocam Aldığım da yanmıyordu 1 hafta kadar bindim yine yanmadi bu sabah bindigimde yandı sorun ne kadar büyüktür acaba bilginiz var mı bu konuda

Bununla alakalı iki durum olabilir birincisi akünün zayıflığından yana biliyor

İkincisi ise elektrik destekli direksiyon sisteminin değişmesi Bu da çok maliyetli tam ücreti Bende bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar gecen hafta 2012 fb7 kasa araç satın aldım bugün EPS arıza ışığının sönmedigini farkettim başına gelen varsa yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkürler

Hocam sorunu halledebildiniz mi? Aynı sorun direksiyon sertleşmesiyle birlikte bende de baş gösterdi.

Hocam sorunu halledebildiniz mi? Aynı sorun direksiyon sertleşmesiyle birlikte bende de baş gösterdi.
Eğer direksiyonda sertleşiyorsa direksiyon kutusunun elektrik motorunda sorun olabilir.
Ama öncesinde akü değerlerinizi ölçtürün, akünün voltajı düşük ve yeterli enerjiyi üretmiyorsa direksiyona da yeterli gücü veremez ve elektrik motoru aktif olamaz.

Geri