Civic FC5 F1 kulakçık vites

Aracınız
Civic FD6 2010
Açıkçası günlük kullanımda hiç kullanmıyorum. Sadece tek şerit gidiş geliş yollarda sollama yapacağım zaman kullanıyorum. Ha kulakçık olmazsa dip gaz yapıp yine vites küçültülebilir. Araç temiz ve uygun ise kulakçık olayına takılı kalmayın. Ama sonuçta özellik özelliktir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Görüşleriniz için sağ olun

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese hayırlı forumlar.Yakın bi zamanda fc5 kasa makyajsız civic almayı düşünüyorum.F1 kulakçık yok sanırım.Bunun çok büyük bir dezavantajı var mıdır?Makyajsız kasa kullananlar yorumlarını belirtirse çok sevinirim.

Merhaba,

2018 eco exe kullanıyorum ve araçta kulakçık mevcut. Arabayı alırken bayiden aldığım bilgiye göre de 2018 yılının 2. yarısında üretilen araçlara kulakçık eklenmiş. Bilginiz olsun.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Benim fb7 de var sadece kesiciye girmek için bir iki kere kullandım onun haricinde hiç gerek kalmıyor arabanın vites seçimleri gayet iyi :) FC5 de sanırım şanzımandan dolayı ilk etapta koymamış olabilirler diye düşünüyorum. İlerde fc5 alırsam herhalde kulakçıklarla çok zorlamam şanzımanı ?

Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FD6 2010
Benim fb7 de var sadece kesiciye girmek için bir iki kere kullandım onun haricinde hiç gerek kalmıyor arabanın vites seçimleri gayet iyi :) FC5 de sanırım şanzımandan dolayı ilk etapta koymamış olabilirler diye düşünüyorum. İlerde fc5 alırsam herhalde kulakçıklarla çok zorlamam şanzımanı

Görüşünüz için sağ olun

Aracınız
Civic FC5 2020
Yaklaşık 9 aydan beri 2020 civic kullanıyorum. 9 aydan beri sadece 3-4 kere denemek için kullandım. Bence çok gerekli bir şey değil.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben çok kullanıyorum, hatta bazen golf falan bakınca F1 yoksa vazgeçiyorum. Özellikle inislerde ışıklara yaklaşınca ve araç sollamada hatta bazen rampada hızlanmasını istediğimde de kullanıyorum. Malum aracımız güçlü değil ve F1 sayesinde şaha kaldırmak istiyorum.

Ben çok kullanıyorum, hatta bazen golf falan bakınca F1 yoksa vazgeçiyorum. Özellikle inislerde ışıklara yaklaşınca ve araç sollamada hatta bazen rampada hızlanmasını istediğimde de kullanıyorum. Malum aracımız güçlü değil ve F1 sayesinde şaha kaldırmak istiyorum.

Söylediklerinize aynen katılıyorum. Ben de çok kullanıyorum. Aracım FB7 ve kulakcıklara o kadar alıştım ki onun sayesinde frenleri daha az kullanıyorum ve anlık hızlanmalarda çok ama çok faydalı. Sayesinde dip gaz yapmaya gerek kalmıyor zaten. Benim için olmazsa olmaz konumunda yani. Bundan sonra başka marka araç alsam bile kesinlikle tercih sebebim olur.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar bu f1 vites tam olarak nasıl kullanılıyor ben kullandığımda hiçbir zaman istediğim gibi hızlanamıyorum da mesela bi kulakçıkları kullanarak sürüyorum otobanda bir de kullanmadan normal sürüyorum kullanmadan sürdüğümde araç daha seri hızlanıyor f1 viteste hızlanmak için vites düşüremiyorum düşürünce kendisi yükseltiyor istediğim gibi hızlanamıyorum o yüzden f1 viteste benim araçta mı sorun var anlamadım genelde yüksek devirli kullanıyorum aracı

35 ARS 909

Geri