Fan devreye giriyor

Arac 2015 FB7
Aracı calistiriyorum sonra kaloriferi açıyorum herhangi bir sorun yok.Ama kalorifer açık olduğu için kompresör devreye giriyor 10 sn tekrar devreden çıkıyor. 20 saniye sonra tekrar devreye giriyor.Surekli olarak bu durum devam ediyor.Çalışma sistemi mi böyle yada sorun olabilir mu.Yardimlarinizi bekliyorum. Teşekkür ederim

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arac 2015 FB7
Aracı calistiriyorum sonra kaloriferi açıyorum herhangi bir sorun yok.Ama kalorifer açık olduğu için kompresör devreye giriyor 10 sn tekrar devreden çıkıyor. 20 saniye sonra tekrar devreye giriyor.Surekli olarak bu durum devam ediyor.Çalışma sistemi mi böyle yada sorun olabilir mu.Yardimlarinizi bekliyorum. Teşekkür ederim

Merhaba. Bende fc5 de aynisini yasadim. Kaloriferi acinca eger "ac off" yazmiyorsa sadece derece yaziyorsa klimada devrede oluyor ve klima kompresoru surekli calisip duruyor. Ben artik her kaloriferi actigimda "ac ofr" yapiyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arac 2015 FB7

Sorun yok fd6-fb7-fc5 tede aynı, klima kışın aracın içindeki nemi alır kapalı kullanmak istiyorsanız A/C tuşundan kapatın her seferinde aç kapa yapmak istemiyorsanızda OFF tuşuna basıp klima sistemini tamamen kapatmayın fanı en kısık moda getirin off tuşunua basmadıkça aracı stop edip tekrar çalıştırdığınızda hangi ayarda bıraktıysanız orda çalışır

vtec kicked in yo !!!

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Birde hava yönünü camda değil de, yüzünüze ayarlayıp kullanmayı dener misiniz?
Hava yönünü sürekli camda bırakırsanız fanı her açtığınızda klima buğuyu çözmek için otomatik olarak çalışacaktır.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Birde hava yönünü camda değil de, yüzünüze ayarlayıp kullanmayı dener misiniz?
Hava yönünü sürekli camda bırakırsanız fanı her açtığınızda klima buğuyu çözmek için otomatik olarak çalışacaktır.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yinede çalışır , off tuşundan kapatmamak gerek

vtec kicked in yo !!!

Geri