Civic FB7 Far problemi

Aracınız
Merhaba

Dün sabah sol farın sag fardan az yandıgını farkettim. Ve mora kaçmaya başlamış .Sizce farın işi bitmişmidir. Bide bunalr xenon nerden almak gerekir. Şimdiden teşekkürler yorumlar için.

IMG_1198.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba

Dün sabah sol farın sag fardan az yandıgını farkettim. Ve mora kaçmaya başlamış .Sizce farın işi bitmişmidir. Bide bunalr xenon nerden almak gerekir. Şimdiden teşekkürler yorumlar için.

Ekli dosyayı görüntüle 257081

Zenon farlarım patladı ne takayım?
Bu konuyu bir inceleyin isterseniz.
Far ışığı mora dönünce bir müddet sonra sönmesi lazım.Sönüyorsa yeni ampülle değiştirmeniz lazım.

Civci

0
Hazır konusu açılmışken fb7 de far sistemini kontrol edin diye bi uyarı çıkıyor farlarım da gidip geliyo ne yapmalıyım

Aracınız
Civic FB7 2015
Benim problemim de gece marşa basarken sağ far kısılıp yanıyor sol farda sıkıntı yok. Ardahanda yaşıyorum soğuktan akünün zayıf olmasına yoruyorum. Bilgisi olan var mı acaba

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Benim problemim de gece marşa basarken sağ far kısılıp yanıyor sol farda sıkıntı yok. Ardahanda yaşıyorum soğuktan akünün zayıf olmasına yoruyorum. Bilgisi olan var mı acaba

Marş sırasında aküden çekilen yüksek akımdan kaynaklı far ışığı cılızlaşabilir. Ama iki far da da olması gerekiyor bu durumun.

Aracınız
Civic FB7 2015
Demekki sağ taraf ileride sönecek havalar ısınınca denicem sorun düzelirse düzelir. Yoksa çokta önemli değil zaten normalde yanıyor. Cevabınız için teşekkür ederim
Marş sırasında aküden çekilen yüksek akımdan kaynaklı far ışığı cılızlaşabilir. Ama iki far da da olması gerekiyor bu durumun.

Geri