Farlar ve sisler

kayhanbozkus

0
Yönetici
Takmasi cok basit soket sokete uyumlu.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.[/
Kardeşim sana epey sordum kusura bakma son olarak bu ikisinden hangisi tavsiye edersin

https://urun.n11.com/ampul/photon-led-xenon-acorn-h1-h4-h7-h8-h9-h11-hb3-hb4-fardoktoru-P192341597

Bu mu yoksa senin yukarda yolladığın ürün mü ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Abi bu gonderdigin fan sogutmali model iste. Ben tercih etmedim. Sizin bileceginiz bir durum. Ben diger modeli tercih ettim. Ayrica bu is gercekten sans isidir. [MENTION=12686]samuraiii[/MENTION]

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Abi bu gonderdigin fan sogutmali model iste. Ben tercih etmedim. Sizin bileceginiz bir durum. Ben diger modeli tercih ettim. Ayrica bu is gercekten sans isidir. [MENTION=12686]samuraiii[/MENTION]

IMG_1363.jpg

Bahsedilen ürünün montajı sağlandı sonuçtan şuan için memnunum Henüz birkaç saat oldu sıkıntı yaşamadım fan sesi vs duymadım .

kayhanbozkus

0
Yönetici
Hayirli olsun gule gule kullanin genelde stop ettiginizde farlar sonene kadar bi ugultu oluyor benim sislerde kullandigim ledlerde cok rahatsiz edici degil zaten. [MENTION=12686]samuraiii[/MENTION]

Hayirli olsun gule gule kullanin genelde stop ettiginizde farlar sonene kadar bi ugultu oluyor benim sislerde kullandigim ledlerde cok rahatsiz edici degil zaten. [MENTION=12686]samuraiii[/MENTION]

Hem senin demen üzerine hem de satıcıya bu konuda özellikle sordum duyulacak kadar bir ses olmadığını söyleyince sipariş verdim şuan için sıkıntı yok

Geri