Fb7 2. Setup öncesi yapilan son performans ölçüm

Aracınız
[BÇok tesekkurler verdıgınız bılgıler ıcın. Chip uygulama projenızıde merakla takıp edıyorum umarım ıstedıgınız sonuclara ulasırsınız :)[/B]
Ben teşekkür ederim chip uygulamayacağız, beyin açılıp içeriden uygulama yapılacak :) Güzel bir sonuç bekliyoruz hayırlısıyls yaptırdıktan sonra burada yeniden bir dyno ve yaptırdıgımız yeri açıklayacağız :)

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Wordls

0
Yazilim yapilmadan bu degerler imkansiz.
Yazilimda zaten atmosferikte biseyde yaramiyo.
40 nm tork artisi ve 4 snyelik bir hizlanma mumkun degil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Merhaba arkadaşlar, ben iç veya dış değil bu araç için en iyi performans nasıl alınır bunu kovalayanlardanım ve bu motorun sınırı olmadıgını düşünüyorum.
2014 yılında aldığım araç ile birlikte bir çok denemeler yaparak güçlendirmelerde aldığımız iyileştirmelere tanıklık ettik.
Dyno Ölçümü Link : https://www.youtube.com/watch?v=oX-gUKeA72M
Fabrikasyon ölçümler
125HP / 6500 RPM
152NM / 4300 RPM

SOFT BİR DENEME İLE
123HP / 4700 RPM
192.6NM / 4300 RPM

SETUP
K&N KUTU İÇİ FİLTRE
51 DÜZ BORU / 76 ÇIKIŞ
THROTTLE BODY SPACER
NGK İRİDİUM BUJİ

Kardess bir konuda tecrubene ıhtıyacım var. K&n kutu içi filtre düşünüyorum aracıma sen kullanıyorsun araca kattıgı ekstra birşey var mı ve benım aracım 2015 model bizim kasalar için k&n kutu ıcı filtrenin model kodu kac bır turlu bulamadım yardımcı olursan sevınırım

Aracınız
Kardess bir konuda tecrubene ıhtıyacım var. K&n kutu içi filtre düşünüyorum aracıma sen kullanıyorsun araca kattıgı ekstra birşey var mı ve benım aracım 2015 model bizim kasalar için k&n kutu ıcı filtrenin model kodu kac bır turlu bulamadım yardımcı olursan sevınırım
2012 2015 aynı filtreyi kullanıyor değişen birşey yok 1.8lt olanları için alacaksın:) fabrikasından siparişi öneririm + temizleme kiti de al :) Kutu içi filtreyi şuan açık hava filtresi gibi kullanmaktayım :) Performansa etkisi %100 hissedilir cinsten :) Alp Bozyer Youtube kanalım + İnstagramdan bu isim soy isimle beni takip edebilirsin son paylaşımımda filtrenin sesini alırsın :)

Sent from my SM-N920C using CivicTR Forum mobile app

Sadece filtre ve buji ile 2 sn kazanilsaydi keske.. ihtamali yok maalesef soch mktorda buyuk rakamlar gozden ckkmadan mumkun degil arkadasimjzin yaptigi ismlerle 3-5 hp bile almak cok zor 10 sn altina inmez arac.. bunlari asla heves kirmak icin yazmadim yanilgiyi onlemek amacim sonra bu islenlerin ardindan hayal kirikliklari olmasin .

Aracınız
2012 2015 aynı filtreyi kullanıyor değişen birşey yok 1.8lt olanları için alacaksın:) fabrikasından siparişi öneririm + temizleme kiti de al :) Kutu içi filtreyi şuan açık hava filtresi gibi kullanmaktayım :) Performansa etkisi %100 hissedilir cinsten :) Alp Bozyer Youtube kanalım + İnstagramdan bu isim soy isimle beni takip edebilirsin son paylaşımımda filtrenin sesini alırsın :)

Ne yazıkkı ınternette fıltreyı bulamıyorum ebayda buldum yaklasık 43 dolar. Bahsettıgın fabrıkadan sipariş olayı nasıl oluyor yada senın bıldıgın bu urunu satan bıyer veya bı link varsa yardımcı olurmusum

Aracınız
Sadece filtre ve buji ile 2 sn kazanilsaydi keske.. ihtamali yok maalesef soch mktorda buyuk rakamlar gozden ckkmadan mumkun degil arkadasimjzin yaptigi ismlerle 3-5 hp bile almak cok zor 10 sn altina inmez arac.. bunlari asla heves kirmak icin yazmadim yanilgiyi onlemek amacim sonra bu islenlerin ardindan hayal kirikliklari olmasin .

Aracımın performansı ve gidişi ortada :) Youtube da 0-100 denemesi de mevcut :) Aracım 10 saniyeleri hiç görmedi.. Herşeye imkansız gözüyle bakmayın bazı şeyler düşündüğünüzden daha imkanlı hale getirilebilir :) Araçta sadece filtre buji yok. Downpipe 51 düz boru son susturu mevcut
R18 throttle body spacer var
K&N air filter var 1.8 üretim + bujiler değiştirildi.
Bu sürelerde lastik seçimi de önemli gidip eco bir lastikle iyi süre alamazsınız :) Pilotaj da gerekli bunun yanında :) Patinajı minimum olursa süresi de o kadar kısa olur :) Youtube kanalından aracın gidişini görebilirsiniz

Yaptiklarinin tamami benim aracimdada hemen hemen mecvut 10 sn yi zor goruyor bu 10. Arabam v3 hagatimdaki ilk iki kapi spor olmayan aractir pilotajimda fena sayipmaz gonul inan yurekten sana inanmak istiyor :) ama kulaga zor geliyor gunduz bir cekim yaparsan yol acisi duz bizlerde daha saglikli yorum yapabiliriz.. 160 hp nin alti bir rakamda bu kasada turbosuz gercekten cok zor para harcamak lazim bu benim yasadigim tecrubenin bana soylettikleri ama sen 8 sn diyorsan sana inanacagiz :) 2. Setupini 4 gozle bekliyor takip ediyorum durmak yok ;) simdiden eline saglik diyelim

Geri