Civic FB7 Fb7 2012 3D havuzlu paspas seçimi

Aracınız
refref marka var bursa nilüferde fabrikası. n11 dede satışı var.çok kaliteli ve hoş bir kokusuda var.

Hocamın dediği paspas harika. Bugün arabadan eskileri çıkardım ve bunları taktım. Malzemesi kauçuk ve baya ağır. Hayatta kayma yapmaz gibi. Yan bariyerleri de yeterli(2 parmak kadar) ama biraz daha yüksek olsun isterdim. Tek eksiği bence bu. Kokusu var ama kötü bir koku değil ucuz parfüm kokusu gibi:) IMG_9959.JPGIMG_9958.JPG

Kün feyekün..

Aracınız
Civic FB7 2012
Güzel oturmuş. Özellikle arka paspas. Ben 2 marka denedim. İlkini attım. İkincisi şu an kullandığım. Şoför tarafı kayıp gidiyor sürekli. Pim yeri var da yok gibi. Arka ufak parça da biri oturup kalkınca ileri doğru kayıyor. Belirttiğim 2 parça kayma sebebiyle yerler toz toprak oluyor. Çok geriliyorum.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ön paspası sabitleyebildiniz mi? Ayrıca ön paspasın gaz pedalına gelen kısımlarda en çok toz toprak oluyor. Pedalın altına doğru devam etseymiş paspaslar iyi olurdu.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Gaz pedalının altı çukur diye devam ettirmemişler heralde. Şöför tarafına Klips takmadım. kayma yapmaz gibi geliyor tüm girinti çıkıntılar birebir oturdu o yüzden oynayamaz gibi geliyor. Eski arabamda da 3D paspas vardı ama inceydi ve plastik gibiydi. Bunun malzemesi çok iyi.Kargo kolisi baya bi ağırdı. orijinal paspaslarından daha kalın.

Kün feyekün..

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Bu paspası tavsiye ediyorlar gayet kaliteli ama ben bulamadım bulursan haber ver Ekli dosyayı görüntüle 251964

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben buldum. Forumda geçen yıl ki bi gönderide görmüştüm ama link kapanmıştı.. n11 den aldım. Mağazada ilan olarak toyota için ilan vardı. Mesaj attım fb7 için de var mı diye. Olduğunu söylediler. İletişim kurduk. Corolla diye sipariş ettim ama civic fb7 gönderdiler sağolsun. Aracımda siyah 3d havuzlu vardı. Kötüydü.. 5d paspas olarak bunlar gerçekten hem görsellik hem kalite hem de temizlik açısından harika.. fd6 aracımda da kullanıyordum.IMG-20200410-WA0002.jpeg

bir vurgun bu sevda

Geri