FB7 2012 Civic Birkaç Parça Fiyatı Öğrenmek İstiyorum.

Aracınız
Herkese iyi günler. Geçtiğimiz pazar günü bir kaza geçirdim ve kaportacı usta bazı parçaların değişmesi gerektiğini söyledi. Bende bir fiyat araştırması yapmak istiyorum.
Sağ ön far,far robotu,darbe sensörü,cam suyu deposu,sağ sis farı,ön tampon. Malum dolar meselesi yüzünden herkes parçalar çok zamlandı diyor. Bu parçaların toplamı ortalama ne kadar tutar fikir verirseniz sevinirim. En azından ne kadar masraf çıkacak kendimi ona göre hazırlayayım istiyorum. Araç yürür çalışır durumda.

2016 yılında fb7 aracimda kaza yapmiştim tamponu orjinaliyle değiştirdik ,2 adet far yikama robotu , öndeki amblem ve nikelajli parça +işçilik 4500 kusur tuttu, farlar epey pahalı tanesi 1000 küsür olması lazım tabi biz sigortadan yaptirdik geçmiş olsun..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Recep DEMİRCİ Geçmiş olsun, maalesef güncel fiyatlar hakkında bilgim yok.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Herkese iyi günler. Geçtiğimiz pazar günü bir kaza geçirdim ve kaportacı usta bazı parçaların değişmesi gerektiğini söyledi. Bende bir fiyat araştırması yapmak istiyorum.
Sağ ön far,far robotu,darbe sensörü,cam suyu deposu,sağ sis farı,ön tampon. Malum dolar meselesi yüzünden herkes parçalar çok zamlandı diyor. Bu parçaların toplamı ortalama ne kadar tutar fikir verirseniz sevinirim. En azından ne kadar masraf çıkacak kendimi ona göre hazırlayayım istiyorum. Araç yürür çalışır durumda.
Geçmiş olsun.
Honda'nın parçaları piyasada pek yaygın değil, bence direk bir yetkili servisin parça-hasar bölümüne gidin, şu parçaları alacam bana fiyat bilgisi verirmisiniz diye fiyatları talep edin.
Servisten fiyat aldıktan sonra japon oto parça satan yerlere giderek elinizdeki fiyatla karşılaştırın.

Geçmiş olsun arkadaşım
FB7 nin orjinal farı 3 bin liranın üstünde. Gerisini siz hesaplayın.
Anladığım kadarıyla kasko yok.
Çikmacilari dolaşın Ankara da İstanbul bir çok çıkmacı var ve her türlü parça bulunuyor.
Sahibinden com da bile bir çok çıkma parça var.
Karakaşlar oto yedek parça diye bir web sitesi var orada da orj ve muadil bir kaç parçası var FB7 nin.

mertk

0
Aracınız
Hondanın parçası piyasada yok sözü çok yanlış bir söz. Babam kaportacı ve hondanın istediğimiz parçası 1 günde ulaşıyoruz.
Size tavsiyem izmir ankara istanbul da büyük çıkmacılar var. Sıfırına dünyanın parasını vermeyin. Orjinal çıkma alın.
2 yıl önce Kaput,tampon,panjur,radyatör,tampon demiri, sisler, sensör, sıcaklık sensörü, 2 tane airbag vs vs 1.800 tl ye aldım. Sıfırları 15bin tl civarında tutuyor.
Güncel rakamları bilemicem ama her halukarda orjinal çıkma iyidir. Değiştireceğiniz parçalarda Özellik gerektirecek sıfır almanız gerekecek parçalar değil.
En ucuz istanbul kargoyu bile üzerine koyunca izmir ankara ya göre yarı fiyata geliyo

Aracınız
Civic FB7 2012
Öncelikle geçmiş olsun istanbulda anadolu honda var honda orjinal çıkmacı eğer sağlam çıkma parça düşünürsen orasıyla görüşebilirsin ben oradan baya parça bulmuştum istersen nosunu verebilirim

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Sahibinden'i arastirin orada cikmacilarin ilanlari uzerinden iletisim kurup detayli fiyat arastirmasi yapabilirsiniz.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Cevaplayıp ilgilenen herkese teşekkür ederim. Parçaların hepsi tamam sayılır sağ far bulduk lakin biraz daha uygun fiyatlı bulabilirsek çok iyi olacak. Bu konuda kiminle irtibata geçmek gerek yardımcı olursanız sevinirim. Kaza gerçekten kötü birşey Rabbim hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Geri