FB7 2015-16 hangi paket

Aracınız
Civic ES7 2005
Arkadaşlar herkese selam.Vtec2 sattım FB7 alacam Eco elegance mi eco executive mi karar vermedim.Aradki farklar tam olarak nedir fabrikasyon LPG li yoksa benzinli alıp kendimiz mi taktirmaliyiz.Birde black edition diye birşey var bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

neasy

0
Aracınız
Eco executive ile eco elegance arasındaki fark deri koltuk ve anahtarsız çalıştırma. Belki bir iki fark daha vardır. Eğer bu özellikleri seviyorsanız executive tercih edebilirsiniz.
Deri koltuklu elegance da bulmanız olası tabi.

Black edition ise komple bodykit ve siyah koltuk kumaşıyla çıkan sınırlı sayıda araç. Eco elegance ile donanım farkı yok.

LPG işine gelince arabanın lpg süreci ve bakımlarını ben bileyim derseniz benzinli alabilirsiniz. Ama doğrudan benzinli modellerin motoru lpgye tam uyumlu olmasına rağmen ecoların motorundaki lpg bağlantı noktaları hazır olarak geldiği için ufak değişiklikler var.

Bende 2012 premium var. Sonrasında ben taktırdım lpgyi. Motoru eco olmayan modellerden. Yani lpgye hazırlıklı değil. Ama üstten delerek montajı yapıldı kolayca.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Deri koltuk, anahtarsiz giris ve bagaj acma dugmesi var extra olarak.
Elegance donanimlara da ekletilebiliyordu o donemler. Arabanin kolay ulasildigi yillardi. 2016 modelini bulabilirsiniz ama az sayida var. Hazirandan sonra FC5 girmisti banda.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar herkese selam.Vtec2 sattım FB7 alacam Eco elegance mi eco executive mi karar vermedim.Aradki farklar tam olarak nedir fabrikasyon LPG li yoksa benzinli alıp kendimiz mi taktirmaliyiz.Birde black edition diye birşey var bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler
Fb7 , FD6 nın tasarım olarak güncellenmiş tasarımı diyebiliriz, motor ve şanzuman olarak aynı teknoloji, Fabrikasyon Lpg li değil, çünkü Benzinli üretilip, Fabrika Brc ile anlaşıp Honda plazaya Brc montelenmiş şekilde gelip ruhsata ilk alımda Eco ibaresi ile giriyor diyebiliriz.....Dolayısıyla Eco İbareli almak daha mantıklı...Tek sorun LPG de giderken Benzin göstergesi düşüyor, aracı stop edip tekrar çalıştığında benzin göstergesi kendine geliyor/yada gelmiyor....(Bunu da şöyle çözebilirsiniz 2 LPG alımında 100/200 tl lik benzin alıp Benzin var mı /yok mu sorununa takılmamış olursunuz)

FB7 almayı düşünmüşsünüz, Eco Premium/Elegance otomatik ve üstü candır, gerisi sizin maddi gücünüze kalmış 2015 /2016, Anahtarsız çalıştırma, far, sanroof, tamamen zevk meselesi....Araç Temiz, motoru ve şanzuman hor kullanılmamış bakımlı olduktan sonra tadından yenmez....Tramersiz de olursa çok güzel olur....İyi günler

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Geri