FB7 2015-2016 almak istiyorum

O zmn executive ye bakim daha çok özelligi var benim korkum şuydu acaba dedim executivede sıkıntımı var yada tutulmuyormu onu ögrenmek istemiştim anladıgım kadarıyla sıkıntı yok executive de

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bu kasanın en dolusu bence 40.yıl özel serisi.o da sanırım 2012 modeller.2016 executive'de katlanır ayna yok bence çok önemli bi özellik 2012de var.bence düşük kilometre 40.yıl bakın

Haklısın en dolu olanları 2012 modelleri keşke ben de 1 sene önce alsaydım dediğim çok olmuştur fakat arkadaş makyajlı olan modeli beğenmiş gibi geldi bana yani çift renk jantlı olan modeli soruyor gibi.

Haklısın en dolu olanları 2012 modelleri keşke ben de 1 sene önce alsaydım dediğim çok olmuştur fakat arkadaş makyajlı olan modeli beğenmiş gibi geldi bana yani çift renk jantlı olan modeli soruyor gibi.
Kesinlikle kafa karıştırmak istemem fakat tamamen kendi düşüncemdir şimdi fb7 alacak olsam 2012 40.yıl alıp kendi jantlarına kış lastiği takarım,4 tanede çıkma 2015 jantı alıp yaz lastiklerini takar keyfime bakarım.gerçekten özellik olarak artıları var.

tabi tercih sizin ama - kafa karıştırmayalım- nacizane tavsiyem 40. yıl seri özel üretim 2012 model düşük km bi araca bakmanız.. aynı fiyata fazla özelliklerde bir araç alacaksanız... ayrıca satarken de eliniz kuvvetli olur diye düşünüyorum.

Geri