FB7 Almayı Düşünüyorum. Yardımcı olurmusunuz ?

dodi34

0
Aracınız
Reis segment vs kıyaslamaya gerek yok olay tamamen fiyat performans ile alakalı yoksa tabi ki civic ile passat aynı sınıf araç değil biliyorum :) bu benim 3. Civic aradım ne kadar gömsemde yine civic alırım çünkü benim önceliğim piyasa oda civicte fazlasıyla var

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dodi34

0
Aracınız
Ve son sorum yokuş aşağı mı iniyorsunuz da 5.8 civarında yakıyor bu araç . Bende sıkca kullarım sabitlemeyi. Bilmediğimiz bişey varsa öğreneyim teşekkürler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sayın forumdaşlar,
Bu konuda son mesajlarda konu dışında yorumlar ile maalesef forum üyelerinin istemeden de olsa kırıcı ifadeler kullandığını gözlemliyorum :(
İstirham ediyorum lütfen bu tip ifadelerden uzak durmaya çalışalım ?

dodi34

0
Aracınız
Sayın forumdaşlar,
Bu konuda son mesajlarda konu dışında yorumlar ile maalesef forum üyelerinin istemeden de olsa kırıcı ifadeler kullandığını gözlemliyorum :(
İstirham ediyorum lütfen bu tip ifadelerden uzak durmaya çalışalım

Hamid Bey ben sadece görüşlerimi deneyimlerimi paylaştım. Çünkü konu sahibi arkadaş okadar para bağlıcak bilsin herseyini

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hamid Bey ben sadece görüşlerimi deneyimlerimi paylaştım. Çünkü konu sahibi arkadaş okadar para bağlıcak bilsin herseyini

Görüşlerinizi paylaşmanızda sorun yok (y)
Ancak "yokuş aşağı mı iniyorsunuz da 5.8 civarında yakıyor bu araç " ifadeniz bence gereksiz sertlikte ve karşı tarafında size sert cevap verebilmesine neden olabiliecek bir ifade, buna gerek yok.
Sadece ifadelerden üyeler arasında ikili kırgınlıkların oluşmasını istemiyoruz, istirhamım bundan (y)

Yakıt olayı içinde bende FB7 ile Konya-Mersin ve Konya-Ankara istikameti uzun yolda 5.6 lt. km verisi elde ediyorum ve yokuş tırmanırkenki birkaç nokta haricinde hep 120 km. cruise kullanıyorum. Bu şartları araçta 2 kişi ve hafif bagaj yükü varken sağladım, araç 5 kişi ve bagaj tam yüklü iken bu değer 1 lt. daha yüksek oluyor.
Kısacası yakıt olayı kişisel kullanıma, aracın yük durumuna, bakım durumuna ve yol şartlarına göre çok değişebiliyor (Hatta hava sıcaklığına bile bağlı bence değişiyor).
İyi forumlar (y)

Geri