fb7 ayna

[MENTION=13340]BLueMooN[/MENTION] Sizin sorununuz elektriksel olabilir, öncelikle bir oto elektrikçisine gösterin.

Bende FB7 Kasa Premium paket 2012 model aracı yeni aldım. Sol ayna ölü. Katlanır ayna özelliği var ancak sadece sağ ayna katlanıyor. Solda hiç tepki yok, sol aynada ki sinyal çalışmıyor birde sol aynanın ayarlarını elle manuel olarak aşşağı yukarı ittirerek yapıyorum. Aracın içinden yönlendiremiyorum. Sağ aynada hiç sıkıntı yokken solun hiç çalışmaması tuhaf. Aracı aldığımda böyleydi. Sanırsam aynanın motoru değişecek. Fiyatları nedir, bilgisi olan var mı arkadaşlar?
Sinyal ile ayna arızalarının tek birleşim noktası elektriktir hocam. Motorunuzda arıza olsa sinyaliniz çalışmaya devam ederdi. Amerikan park tarzı bir şey takılı ise önce oradan başlayın arıza aramaya. Eğer yok ise ayna kapağını söküp sırasıyla kapı içi ve sigorta paneline doğru bakmanız gerekecektir.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Park sensörü fabrika çıkışlı. Ekstradan bir şey takılmamış. tavsiyeleriniz için teşekkürler. İnşallah basit bir konudur.

2013 orjinalinde yok dostum..katlanır ayna almanız gerekli..açma kapanma ayarları kumanda dan kontrol edilir

Bende FB7 Kasa Premium paket 2012 model aracı yeni aldım. Sol ayna ölü. Katlanır ayna özelliği var ancak sadece sağ ayna katlanıyor. Solda hiç tepki yok, sol aynada ki sinyal çalışmıyor birde sol aynanın ayarlarını elle manuel olarak aşşağı yukarı ittirerek yapıyorum. Aracın içinden yönlendiremiyorum. Sağ aynada hiç sıkıntı yokken solun hiç çalışmaması tuhaf. Aracı aldığımda böyleydi. Sanırsam aynanın motoru değişecek. Fiyatları nedir, bilgisi olan var mı arkadaşlar?
Sigortasını kontrol edin.Atmış olabilir

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracı dün akşam yakınımdaki oto elektrikçiye götürdüm. Dedi bu modelli araç hemen öyle şahin gibi açık bakamam gündüzden getirirsen açıp bakmak lazım v.s uzun sürer dedi. pekde anlamıyor gibi geldi bana. Artık Ramazan ayı bir geçsin başka bir yere götürmeyi düşünüyorum. Önerileriniz için teşekkürler.

Abilerim konu kalabalığı yapmamak için buraya yazıyorum ayna kapaklarını plastidiple siyah yapmak için maskeleme yerine ayna kapağını sökerek yapmak istiyorum fb7 kasada ayna kapağı sökmekle ilgili bir video vs bulamadım nasıl sökülduğunu bilen varsa yardım edebilirmi ?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri