Fb7 boya atma hk.

Ad Soyad
İsmail
Aracınız
Civic FB7 2016
Herkese hayırlı günler.2016 model beyaz renkli fb7 kasa araca sahibim. aracımın üst kısmında su oluklarında, arka camın sağ-sol kısımlarında ve ön camın sol kısımlarında boya atma sorunu yaşıyorum. rötüş boyası ile boyama yaptım ama rötüşün bittiği yerden bir kaç zaman sonra boya atma sorunu devam etti. Lokal boya ile kökten çözmek en iyisi gibi duruyor bu sorunu. Benim asıl sormak istediğim şu ön ve arka camın olduğu kısımlarda camları söktürmeden lokal yaptırsam ilerleyen zamanlarda yine tekrar eder mi boya atma sorunu. Çünkü tam anlamıyla temizleyip boyama yapılamayacak böyle yaparsam. Açıkçası camı söktürmeyi hiç istemiyorum.

Aracınız
Civic FB7 2012
Arka cam-tavan arası boya kalkma sorunu

Konuda görsel olarak paylaşmıştım. Cam sökülmedi

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ad Soyad
İsmail
Aracınız
Civic FB7 2016
Arka cam-tavan arası boya kalkma sorunu

Konuda görsel olarak paylaşmıştım. Cam sökülmedi

Hocam siz bu işlemden sonra tekrar boya atma,kavlama gibi şeyler yaşadınız mı o noktalarda.

Aracınız
Civic FB7 2012
Şu ana kadar böyle bir sorun gözlemlemedim. Boya atma ilerlememesi için yapılan işlem de atarsa ayıp eder :)

Ad Soyad
İsmail
Aracınız
Civic FB7 2016
Şu ana kadar böyle bir sorun gözlemlemedim. Boya atma ilerlememesi için yapılan işlem de atarsa ayıp eder :)

Bazı ustalar camı sökerek tamamen zımparayla temizleyip lokal yapılması gerekiyor yoksa yine atar falan dedi ondan ikilemde kaldım.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bazı ustalar camı sökerek tamamen zımparayla temizleyip lokal yapılması gerekiyor yoksa yine atar falan dedi ondan ikilemde kaldım.

Bu şekilde tabiki daha sağlıklı ancak cam olayı da bana göre ayrı bir sıkıntı, bu sefer de su sızıntısı ihtimali oluyor.

Son düzenleme:
Geri