FB7 Civic ayna kapama

Aracınız
hafta başında sorduğumda serviste yeni başlayacaklarını söyledi. hatta o zaman olay yeni olduğu için fiyatta vermediler. parça gelince size dönüş yapalım demişlerdi. dün de aradılar. dediğim gibi orijinal parça olması, mevcut aynaların bende kalacak olması nedeni ile fiyat uygun geldi bana. ama araç çalışırken kapatamayacak olmam benim tam olarak isteklerimi karşılamıyor .

Trust

0
Aracınız
1250 tl o özellik için çok ciddi bir maliyet keşke aracı 2012 model alsa idiniz. Hem daha fazla para ödemez hemde o istediğiniz özellik olmuş olurdu.

Aracınız
bugün taktırmaya karar vermiştim . son teyitler için sevisi aradığımda katlanır ayna setinin honda' nın orijinal parçası olmadığını başka bir firmadan geldiğini bu sebeple de 6 ay garanti vereceklerini söylediler. tekrardan check etme ihtiyacı hissettim birden

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
2012 premium aracimin sag dikiz aynasi otomatik acilir ve kapanirken ses cikariyor.kesik ses cikariyor.sol ayna sorunsuz normal kapanis sesi var?neden olabilir

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ecy54

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar 2013 honda civic ayna kapama açma modülü montaj tarifi var mı.
Ayna kapama modülü sadece 2012 lerde var diye biliyorum.Ben taktırdım aracıma. 2013 ve üzerinde ayna motoru olmadıgı icin otomatik kapanan aynalardan almanız gerekir.
2012 premium aracimin sag dikiz aynasi otomatik acilir ve kapanirken ses cikariyor.kesik ses cikariyor.sol ayna sorunsuz normal kapanis sesi var?neden olabilir
Aynanın hareketini kısıtlayacak şekilde plastik aksamında sıkışmış birşey yoksa içindeki motordan kaynaklanıyodur sanırım. Hareketini sağlayan başka bir malzeme yok çünkü. Genel bir sıkıntı olsa sol aynada da olur diye düşünmedi değilim.

meken

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bende de ayna motor sesi geliyor ama aynalari kapatmiyotdu. Sonra surrkli bir motor sesi gelmeye basladi. Elekttikci kacak vrmi diye kontrol etmemiz lazim dedi. Soketi yerinden cikardi. 2 aydir bir firsat bulup baktiramadim. Bu sorunu baska yasayan var mi?

TURKCELL T50 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri