Fb7 cıvıc fabrika çıkışı lpg atiker olur mu

Aracınız
Civic FB7 2015
2015 fb7 cıvıc fabrika çıkışı lpg markası atiker olma ihtimali var mı

Aracınız
Yok Hocam Brc hepsi. Corolla serisi ve bir zamanlar corsa serisi landirenzo idi.
Bakılan, alınacak bir araçsa sorunu, sıkıntısı, arızası yoksa ve bakımı yapılmışsa değerlendirilebilir.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Gaz dolum yeri benzin kapağında
Göstergesi koltuk ısıtma düğmesinin orda
Simit tank
Sadece markası atiker

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Gaz dolum yeri benzin kapağında
Göstergesi koltuk ısıtma düğmesinin orda
Simit tank
Sadece markası atiker

Eco modellerde LPG sisteminde hep BRC kullanıldı, montajı orjinale yakın olabilir ama LPG sistemi Atiker ise sonradan takılmadır.

Aracınız
Civic FB7 2015
Atiker lpg olması eksi bir durum mu satarken skıntı olur mu fabrika çıkışı lpg ye göre fiyatı düşükmüdür

Aracınız
Civic FB7 2013
Alınır hocam neden alınmasın. Ben de yeni aldım 2013. Sonradan takılmış. Atiker diye aldım, prins çıktı. Tank prins, dolum ağzı ve göstergesi atikerdi. Lpg ustama götürdüm, motorun oralarda bir yerlere baktı, bu prins dedi. Ben de atiker montaja prins depo takmışlar sanmıştım. Meğer prins montaja atiker dolum ağzı ve gösterge takmışlar. Dedim bu niye böyle toplama bilgisayar gibi. Bunların çoğu aynı yerde üretiliyor zaten, montajı yapan usta böyle yapmış dedi. Takılan prins modelinin de atikerden farkı olmadığını söyledi. Çok düşük bir modeliymiş sanırım. BRC montajına 5 bin lira demeseydi değiştirdirdim aslında ama bu şekilde de sıkıntısız kullanıyorum.

Tek sıkıntım olması gerekenden az gaz alıyor ve benzine çabuk geçiyor bitmeye yakın. Bununla ilgili forumda konu vardı deponun oradaki eğimden olduğuyla ilgili. Deponun altına o konudaki gibi köpük gibi birşey koyduracağım.

Aracınız
Civic FB7 2015
Alınır hocam neden alınmasın. Ben de yeni aldım 2013. Sonradan takılmış. Atiker diye aldım, prins çıktı. Tank prins, dolum ağzı ve göstergesi atikerdi. Lpg ustama götürdüm, motorun oralarda bir yerlere baktı, bu prins dedi. Ben de atiker montaja prins depo takmışlar sanmıştım. Meğer prins montaja atiker dolum ağzı ve gösterge takmışlar. Dedim bu niye böyle toplama bilgisayar gibi. Bunların çoğu aynı yerde üretiliyor zaten, montajı yapan usta böyle yapmış dedi. Takılan prins modelinin de atikerden farkı olmadığını söyledi. Çok düşük bir modeliymiş sanırım. BRC montajına 5 bin lira demeseydi değiştirdirdim aslında ama bu şekilde de sıkıntısız kullanıyorum.

Tek sıkıntım olması gerekenden az gaz alıyor ve benzine çabuk geçiyor bitmeye yakın. Bununla ilgili forumda konu vardı deponun oradaki eğimden olduğuyla ilgili. Deponun altına o konudaki gibi köpük gibi birşey koyduracağım.

İlanlara bakıyorm hep fabrika çıkışlı lpg li yazmışlar çok çok önmli bişey gibi vurgulayanlar var

Moderatörün son düzenlenenleri:

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben alırken sonradan takılmasını dert etmedim kendime hatta 60k da LPG takılmış daha çok hoşuma gitti motor daha az yıpranmıştır diye düşündüm gerçi Honda LPG konusunda sıkıntısız ama. Atiker nispeten ucuz bendekide atiker ama bir dezavantajını görmedim.

Geri