FB7 Civic orjinal On cam Fiyati

Aracınız
Volkan Bey, Canım etrafındaki fitillerden bahsediyorum onların yan fitiller degişmiş yeni gibi ama üstteki tavandaki fitil değişmemişti köşeleri üstteki fitile baglı sordugumda kasko karsılamıyor birzde degiştirmiyoruz gerekte olmuyor degişmeye dendi. Fiyatınıda sormadım. Fitillerin bir işe yaramadıgını komple yapıştırıcı ilacla kaplandıgını etrafının dendi.

Dedikleri tam doğru değil. o fitil fazla suyun kanallara girmemesini önlüyor aracın cam bağlantı noktalarında paslanmaları oluşacak pislikleri önlüyor. üst kısımdan camı sökmek için çelik tel sokuyorlar o esneda fitil biraz zarar görmüştür. Aslında maliyeti 50 tl yi geçmez. Bir önceki aracımda onu komple değiştirdim. 30 tl vermiştim.

Aracınız
Faturadaki kalemler;
Yapıştırma macunu
Primer
cam
cam lastikleri
klips
işçilik

Sizin bahsettiğiniz cam lastiği adı altında yazılmış olabilir?
Tanesi 99,68 tl + kdv olarak faturalandırılmış

Bu servisleri anlamak zor adamın cebinden cıkan bişey yok degişmedi benim lastikleri desene boşu boşuna 100TL için deseydi ben verirdim cebimden Honda Tekbaş demekki serviste tercih edilecek yer değil.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Neden işlerine gelmedi anlamadım. Zor birşey de değil halbuki. Bir şikayet maili atabilirsiniz bence.
Ben bu konuda Honda İnallar'dan çok memnun kaldım. Herşeyi dört dörtlük yapıp leş gibi olan aracımı temizleyip sıfır araç alır gibi teslim ettiler. Her servis bir olmuyor demek ki..

Aracınız
Neden işlerine gelmedi anlamadım. Zor birşey de değil halbuki. Bir şikayet maili atabilirsiniz bence.
Ben bu konuda Honda İnallar'dan çok memnun kaldım. Herşeyi dört dörtlük yapıp leş gibi olan aracımı temizleyip sıfır araç alır gibi teslim ettiler. Her servis bir olmuyor demek ki..

inallara helal olsun bende aksine su lekesi olmayan arabamda her servisten aldığımda camlarda su lekeleriyle aldım yıkamaları berbat. Zaten Servis memnuniyeti için arayacaklar onu bekliyorum şikayet etmek için. :)

Aracınız
Merhaba, sbm nin sitesinde okudum 1 defaya mahsus kasko dan cam degisimi hasar kaydi olarak gorunmemektedir. Bende sorguladim kendi arabami gorunmuyor hasar kaydi. Herkesin bilgisine.

Geri