FB7 deki Kronik Klima Motoru Sesi

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar,
Civic FB 7 (2012 - 2013 - 2014 - 2015 -2016) Bulunan kronik klima motor sesi için çözüm yolu bulundumu

Benim 3 ay önce klima motoru değişti sesten dolayı. geçen hafta ses yine başladı. Servise götürdüm elemanla beraber servise gelen diğer fb7 lere beraber baktık hemen hemen hepsinde aynı ses vardı. E o zaman fb7 nin kronik problemi bu ses deyince servisteki eleman maalesef dedi. Sesin biraz daha artmasını bekliyorum. Artınca tekrar gidip değişim talep edeceğim

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
garantisi bitenlerın vay haline ozaman

asis

0
Aracınız
bende dün aracımı servise verdim.. direksiyonun sağındaki havalandırmadan hırıltı sesi geliyordu.. servisteki elemanla görüştüm sorun hava yönlendirme perdesinden kaynaklanıyormuş.. gerçekten de beraber denedik havayı cama ve ayak kısmına yönlendirdiğinizde ses kesiliyor.. fb7 lerde kronik bir sorun dedi.. garantiden yaptırdım şimdi hiç ses kalmadı.. klima motorundan gelen ses için ise yapacak bir şey yokmuş maalesef.. zaten çokta rahatsız edilecek bir ses değil..

Aracınız
bende dün aracımı servise verdim.. direksiyonun sağındaki havalandırmadan hırıltı sesi geliyordu.. servisteki elemanla görüştüm sorun hava yönlendirme perdesinden kaynaklanıyormuş.. gerçekten de beraber denedik havayı cama ve ayak kısmına yönlendirdiğinizde ses kesiliyor.. fb7 lerde kronik bir sorun dedi.. garantiden yaptırdım şimdi hiç ses kalmadı.. klima motorundan gelen ses için ise yapacak bir şey yokmuş maalesef.. zaten çokta rahatsız edilecek bir ses değil..
Ses varmi. Komple cozuldumu

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

buki87

0
Aracınız
Arkadaşlar benimki 2013 model 0 km almıştık,kronik ses vardı takmıyorum ama son 2 haftadır ses arttı ve 2 gündür çok aşırı derecede ses yapıyor.Oto elektrikçiye gösterdim kalorifer fanını söktü fakat motor bölümüyle pervane bölümünü birbirinden ayıramadı, çünkü bizim fan presliymiş.Ayni sorunla karşılaşan fanın nasıl ayrıldığını bilen yazarsa çok memnun olurum.IMG_20181224_214753.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@buki87 Fanın nasıl ayrıldığını bilmiyorum ancak servisler bir dönem sesin çözümü için fan motoruna gres yağı sürüyordu.

Aracınız
Bir arkadasin bununla alakali calismasi vardi. Hatta fani komple dagitmisti
Arkadaşlar benimki 2013 model 0 km almıştık,kronik ses vardı takmıyorum ama son 2 haftadır ses arttı ve 2 gündür çok aşırı derecede ses yapıyor.Oto elektrikçiye gösterdim kalorifer fanını söktü fakat motor bölümüyle pervane bölümünü birbirinden ayıramadı, çünkü bizim fan presliymiş.Ayni sorunla karşılaşan fanın nasıl ayrıldığını bilen yazarsa çok memnun olurum.Ekli dosyayı görüntüle 249709

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geri