Fb7 elegance otomatik mi? Astra 1.4 T sport otomatik mi

Aracınız
Civic FB7 2013
astra yol tutuşta aşırı derecede iyidir, fb7 ile mukayeseyi bırakın yol tutuşta sınıf lideri Focusa bile kafa tutabiliyor bu konuda doğruyu konuşmak gerekirse. Beklentiler önemli burada.Elma ile armut gibi olmuş burada iki aracın mukayesesi...Ne bekliyorsunuz bu araçlardan önemli olan bu. Performans mı, sorunsuzluk mu, konfor mu sportif sürüş zevki mi, yakıt tasarrufu mu vs...
Ben yakıt tasarrufu ve konfor ve sorunsuzluk bekliyorum fakat astra bu kriterlere uymuyor sanırım

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben yakıt tasarrufu ve konfor ve sorunsuzluk bekliyorum fakat astra bu kriterlere uymuyor sanırım
Konforda üzmez ama biraz daha serttir Astra. Sorunsuzluk ve yakıt tasarrufu isterseniz Honda derim. Ancak Turbo motorun verdiği keyfi ve performansı da atmosferik motorda pek alamazsınız. Tercih sizin.Önceliğinizi belirtmişsiniz. Hayırlısı olsun.

Aracınız
Civic FC5 2018
Astra tam otomatik yani M/T değil. Şanzuman olarak opele güveniyorum ama motor ve lpg uyumu konusunda soru işaretlerim var
Hocam çok da güvenmeyin. Arkadaşımda vardı 12.000₺ ye yakın şanzımana para harcadı ve yine sorunu devam etti. Tamam hepsi öyle olacak değil ama sorun yaşayanlar var bilmenizi istedim.

2018 fc5 eco exe🤩