FB7 Habersiz Sürtme

Aracınız
Civic FB7 2013
Çok can sıkıcı. Bir arkadaşımın da 2016 corollasına gelen geçen sürttü, çarptı, kaçtı. Hiçbirini bulamadı. Kendisi yaptırdı hep. Yol kenarında durunca böyle.

Benim 2010 fd6 da yolun kenarında eşimin işyerinin önünde park halindeyken pert edildi. Karşı taraf hastanelik olduğundan çarpıp kaçma olmadı Allahtan.

Şimdi 2013 fb7 var. Evimin altındaki kapalı otoparkta diğer araçların yanıma park edemeyeceği şekilde duruyor her gün. Eşim de artık servisle gidip geliyor işe. Ben işe gidersem yine işyerinin otoparkında.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yolda makas atan şerefsizin biride pendik sahilde sol önden üzerime çıkıp kaçtı, plaka vs. Vermeme rağmen savcılık takipsizlik verdi. Sonuç 21 bin tl hasar kaydı ve kul hakkı.

Ülkede bu anlamda adalet bulmak çok zor. Ahlaklı insan bulmak daha zor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

FD6 Moderatör/Editör
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yolda makas atan şerefsizin biride pendik sahilde sol önden üzerime çıkıp kaçtı, plaka vs. Vermeme rağmen savcılık takipsizlik verdi. Sonuç 21 bin tl hasar kaydı ve kul hakkı.

Çok geçmiş olsun, trafik maalesef bu tarz magandalarla dolu.
Bu gibi durumlar için araç kamerası bulundurulması hak arama açısından faydalı olacaktır.

gunesec

Özel Üye

Geçmiş olsun hocam. Üzüldüm.
Makasçı şerefsizler kol geziyor. Böyle karaktersilerin araçlarını alacaksın elinden. Ehliyetlerini de. Kimse kimsenin malıyla, canıyla oynama lüksüne sahip değil. Kamera şart. Hep alayım diyorum, hep unutuyorum ya da erteliyorum.

m2hamid

FD6 Moderatör/Editör
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş olsun hocam. Üzüldüm.
Makasçı şerefsizler kol geziyor. Böyle karaktersilerin araçlarını alacaksın elinden. Ehliyetlerini de. Kimse kimsenin malıyla, canıyla oynama lüksüne sahip değil. Kamera şart. Hep alayım diyorum, hep unutuyorum ya da erteliyorum.
Bence ertelemeyin :)

Hocam aynısı başıma geldi. 60 arabalık otopark ta hepi topu 25 30 araba. Ve Allah ın ayısı gelmiş benim arka stop lambamı kırmış. Kameradan da göremedim. 1 senedir kırmızı bant ile idare ettim. Haftaya kaskoyu bozup yaptırcam. Hakkımı haram ettim.

Aracınız
Civic FB7 2012
Hocam aynısı başıma geldi. 60 arabalık otopark ta hepi topu 25 30 araba. Ve Allah ın ayısı gelmiş benim arka stop lambamı kırmış. Kameradan da göremedim. 1 senedir kırmızı bant ile idare ettim. Haftaya kaskoyu bozup yaptırcam. Hakkımı haram ettim.
Geçmiş olsun hocam

Geri