FB7 ile aranıza ben de geldim..merak ettiklerim..

Ad Soyad
VOLKAN COŞKUN
Aracınız
Civic FB7 2014
Merhabalar..
2014 FB7 Eco Elegance aldım..
Bazı merak ettiğim şeyleri sizlerle paylaşmak istedim..bilgisi veya önerisi olanlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim..
1- Araç park halindeyken vitesleri S-D-N-R-P arasında geçişlerinde ufakta olsa kasada hissediyorum bu normal midir.?
2- LPG dolum yerinden gaz alırken tam oturmuyor ve alimle tutmak suretiyle gaz alıyorum bunun tamiri çok mu zordur.?
3- LPG'de giderken benzin göstergesi düşüyor ama stop edip tekrar çalışınca düzeliyor..bu normal midir.?
4- Katlanır ayna sonradan takılabiliyor mu.?
Teşekkürler

Katlanır ayna takılıyor sonradan. yakıt düşmesi normal bende de aynısı oluyor fby 2014 bı modül var ama taktirmadim yarım depo benzin dursun... Düzeliyor sonra. Benzin yakmıyor bu arada...
Ayrıca bu sorularınız bütün cvb lari forumumuzda var. Fb7 başlığı altında bulabilirsiniz. Googla ararsan bile forumdaki cvblar ciyor. Doğru yrdesin.

herkese selamlar...

Ad Soyad
VOLKAN COŞKUN
Aracınız
Civic FB7 2014
Çok teşekkür ederim..forumlara yabancıyım..kullanmayı bırak kaydı bile zor yaptım..yaşım 45 haliyle :)) peki bunlar hakkında bir fikriniz var mı ben arattım bulamadım forumda.?

1- Araç park halindeyken vitesleri S-D-N-R-P arasında geçişlerinde ufakta olsa kasada hissediyorum bu normal midir.?
2- LPG dolum yerinden gaz alırken tam oturmuyor ve alimle tutmak suretiyle gaz alıyorum bunun tamiri çok mu zordur.?

gunesec

Özel Üye
Merhabalar..
2014 FB7 Eco Elegance aldım..
Bazı merak ettiğim şeyleri sizlerle paylaşmak istedim..bilgisi veya önerisi olanlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim..
3- LPG'de giderken benzin göstergesi düşüyor ama stop edip tekrar çalışınca düzeliyor..bu normal midir.?
4- Katlanır ayna sonradan takılabiliyor mu.?
Teşekkürler
Hoşgeldiniz, aracınızı güle güle kullanın.

Vites geçişleri yaparken frene tam basın, araç tam durduktan sonra geçiş yapın. Mesela aracı park ederken (ileri-geri) manevra yaparken vs.

Ad Soyad
VOLKAN COŞKUN
Aracınız
Civic FB7 2014
Hoşgeldiniz, aracınızı güle güle kullanın.

Vites geçişleri yaparken frene tam basın, araç tam durduktan sonra geçiş yapın. Mesela aracı park ederken (ileri-geri) manevra yaparken vs.
Öyle yapıyorum..ben anlatamadım sanırım..durduğum yerde viteslerin arasında geçiş yaparken olan sarsıntıdan bahsediyorum..vuruntu veya ses değil..belli belirsiz bir sarsıntı..

Geri