FB7 jant

Kieen

0
Aracınız
Bu jantlar ofset jan yay varsa araciniz da surtme yapacak bunu düşünerek bakin Kamber gerekecek Camber Araçta Bana Gore Çok Hoş Duruyor + oldugu Halde - leridevar Bunu düşünerek Takdirin camber Olan Araçtan Performans Beklemeyin Ancak yuksek Virajlarda Yol Tutusunun Keyfine Varın Bide Lastiklerin Yanak Yemesi Var Su Bi gercek Ya gösterişli Olacak Yada Performansın 2 si Ayni Anda Olamaz?

Vtec II Honda Âşkı

tugi

0
Aracınız
Bu jantlar ofset jan yay varsa araciniz da surtme yapacak bunu düşünerek bakin Kamber gerekecek Camber Araçta Bana Gore Çok Hoş Duruyor + oldugu Halde - leridevar Bunu düşünerek Takdirin camber Olan Araçtan Performans Beklemeyin Ancak yuksek Virajlarda Yol Tutusunun Keyfine Varın Bide Lastiklerin Yanak Yemesi Var Su Bi gercek Ya gösterişli Olacak Yada Performansın 2 si Ayni Anda Olamaz

Vtec II Honda Âşkı

Bundan önceki aracım golf6 idi. Aracımda 18 inç. jant ve 5 cm yay vardı .Aracıma 4 kişide binsem 5 kişide binsem en ufak sürtme yapmıyordu. Eğer resimlerini attığım araçları diyorsan onlarda air süspansiyon var. Spor helezon yaylarda sürtme yapmaz

Kieen

0
Aracınız
O araçlarda air var evet bu yuzden camberler 3cm içeri alınıyor 18 jantin ofset değildir bu yüzden sürtme yapmaz ben 9 1o ofset takipta kamber tamlayan baba yiğit görmedim daha eger araca tek binip amatisor sertlestirirsen en fazla arkalarında 2.5 dusurursen çamurluk ustun de gezersin aracimda 17 inc jant arkalar 9 ofset çamurluk lari acmama rağmen kambersiz 2 kisi kaldirmiyordu kamber var aracimda onler coliover 4 arkalar 3 davlumbaz kaldirmiyor buseferde ofset olupta ofsetleri 7 ustu taktirmasa cambersiz anca lastik yer

Vtec II Honda Âşkı

tugi

0
Aracınız
Ofset olayı farklı olabilir ona birşey diyemem. Ama Vezk meselesi tabiki.. Benim aracımda ofset yoktu bir sıkıntıda yoktu.

Aracınız
Bugün Aliağa da 2 dükkan gezdim. Ellerinde Vossen VFS1 yok ama olsa da 8,5 - 9,5 offset li olur dendi. Bu offset ler ile 4 cm yay eşliğinde eminimki sürtme yapacak. Hatta böyle durumda yerine bile girmeyebilir. Arabayı basınca biraz kamber oldu ama yeterli değil. Şimdi gelelim soruma ;
-Fazla kamber istemiyorum.
-Çamurluğa hiçbir şekilde müdahale istemiyorum.

Çıkmazda kaldık. Ne yapabilirim?

Kieen

0
Aracınız
Kamber takip nekadar kurtariyosa camurlugunu okadar ayarlaya bilirsin sonucta ayarli bi parca baska sekilde olmaz malesef yada amatisor sertlestiriyorlar onu deneye bilirsin ama komfordan odun vereceksin ben zamaninda cok arastirdim genede belki baska fikri olan vardir

Vtec II Honda Âşkı

Aracınız
images.jpg

Arkadaşlar uzun araştırmalar sonunda bu jant modelinde karar kıldım şuan siparişte 1-2 güne gelecek.17'' takıcam öneriniz olur mu yaya ihtiyaç varmı yok mu?

Geri