Fb7 kasa Almayi düşünüyorum yardım ?

Aracınız
Honda Jazz
Arkadaşlar iyi günler öncelikle fb7 kasa 2014 model elegans almayı düşünüyorum piyasa 80000- 85000 arası temiz leri kasa şekli olarak sportif olması etkiliyor beni ve duble ekran yok bazılarında aynı fiyata golf .1.4 tsi comfort line düşünüyorum acaba siz ne dersiziniz
1.Aracin orjinalinde duble ekran yok mu en fullun de
2) piyasa bu para verilir mi başka ne alına bilir

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Öncelikle bir araçtan beklentiniz nedir? Bunları iyi belirleyin.
Otomatik araç düşünüyorsanız VW grubundan 2.0 motor altında uzak durun.
Bunun dışında,
Ekonomi, uzun ömürlülük, dayanılıklık arıyorsanız Civic makul bir tercih. Otomatik şanzımanları genelde sorunsuz kabul ediliyor.
Ancak malzeme kalitesi, izolasyon-yalıtım ve yüksek performans arıyorsanız Golf daha makul bir tercih. Ama dediğim gibi manuelleri için bunları söylüyorum.
FB7 değilde FC5 düşünürseniz malzeme kalitesi konusunda da ihtiyaçlarınızı daha da karşılar.
Piyasa olarakta, bana kalırsa şu anda satışta olan hiçbir araba parasını hak etmiyor.

Orjinalinde yok. Bazı araçlar smart olarak çıktı ama onlara bile bayide takıldı. Fabrika çıkışlı değil yani. Ekran dışında orjinal teyp performansı yok. Yakıt düşünüyorsanız bence LPG'li Civic bakabilirsiniz. Golf hiç kullanmadım. Ama bagaj ve donanım olarak civicten aşağıda kalabilir. Ha bir de bizim araçların ikinci eli hızlıdır. Hakkinizda hayırlısı olsun.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ha birde 2014 civiclerin bir kismi makyajlı bir kısmi makyajsız. Makyajlı olanı tercih etmeye çalışın.

Öncelikle bir araçtan beklentiniz nedir? Bunları iyi belirleyin.
Otomatik araç düşünüyorsanız VW grubundan 2.0 motor altında uzak durun.
Bunun dışında,
Ekonomi, uzun ömürlülük, dayanılıklık arıyorsanız Civic makul bir tercih. Otomatik şanzımanları genelde sorunsuz kabul ediliyor.
Ancak malzeme kalitesi, izolasyon-yalıtım ve yüksek performans arıyorsanız Golf daha makul bir tercih. Ama dediğim gibi manuelleri için bunları söylüyorum.
FB7 değilde FC5 düşünürseniz malzeme kalitesi konusunda da ihtiyaçlarınızı daha da karşılar.
Piyasa olarakta, bana kalırsa şu anda satışta olan hiçbir araba parasını hak etmiyor.
Benim için en önemli etkenlerden biri görüntü yaşım daha 24 spor araba almayı düşünüyorum tabi bide parasına bir değecek bir araba almak istiyorum en fazla 80000 verebilirim fazlasına gucum yetmez.. Akıllıca bir tercih yapmak istiyorum

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eğer az birazda eklenti yapip, modifiye etme gibi bir niyetiniz varsa Civic bu konuda öne geçer. Ancak performans isteğiniz varsa civicin atmosferik bir motora sahip olmak olduğunu ve basınca giden ve basarken de bağıran bir araç olduğunu aklınızda bulundurun. Zira japon araçları sorunsuzdur ancak yalıtım konusunda tatminkar değildir.

Geri