Fb7 kasa yokuşlarda gaz yemiyor

Bir sürü sorunumu çözdünüz üstadlar bir büyük problem var fb7 kasa Honda civic var 2013 model araba son zamanlar tatlı yojuşlarda gaz kesiyordu önemsemedim bugün kaldık yokuşta gaz yemiyor araba kalıyor yokuşta tatlı yokuşlarda bile çıkmıyor şimdi problem nedir acaba ibre gidiyordu ama araç gitmiyordu şimdi ibrede girmiyor araçta gaz yemiyor

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Şanzıman yağını değiştirdiniz mi ve nerede neyle değiştirdiniz hocam ?

Boğaz kelebeği ile ilgili bir problem olabilir mi acaba dedim ama 2. mesajınız şanzımana işaret ediyor daha çok.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Hocam araç 66 binde geçen gün kesilmiş bir ağaç kütüğü üstüne düştüm geçerken görmedim alttaki korumalığa geldi kütük yağ falan akmadı acaba onla bir ilişkisi olabilir mi

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Araç hiç şanzıman yağı değişti mi geçmişini biliyor musunuz? Değişimi yapılmadysa yaptırın hemen!

Darbenin şiddetini ve sorunun çıkış zamanını siz biliyorsunuz. Olabilir de olmayabilir de... bağlantı var mıdır sizce?

C. Tesi ilk işim götürcem servise geçenlerde aks körüğü yırtıldı ordan yağ çıktı hep tekerlere onu değiştirdim acaba aka körüğü den çıkan yağ şanzuman yağı mı oluyor bir alana var mı arasında bir hocam

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
C. Tesi ilk işim götürcem servise geçenlerde aks körüğü yırtıldı ordan yağ çıktı hep tekerlere onu değiştirdim acaba aka körüğü den çıkan yağ şanzuman yağı mı oluyor bir alana var mı arasında bir hocam
Yok hocam o başka bir yağdır hidrolik yağdır muhtemelen @m2hamid hocam anlar bu sorunlardan, yardımcı olur görünce.

Geri