Fb7 Kumanda

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba, arkadaşlar bugün sabah kumanda ile kapıları açmayı denediğimde kapılar açılmadı, anahtar ile açtım mecburen. Kumandaya bakınca kırmızı ışığı yanıyor görünüyor, acaba pil mi zayıfladı, başka bir durum mu var , akşam kumanda pilini değiştireceğim fakat pil bitse kırmızı kumanda ışığı yanar mı o kafa karıştırdı. Başına kumanda pili bitmesi gelen oldu mu, selamlar, iyi günler.

Aracınız
Merhaba, arkadaşlar bugün sabah kumanda ile kapıları açmayı denediğimde kapılar açılmadı, anahtar ile açtım mecburen. Kumandaya bakınca kırmızı ışığı yanıyor görünüyor, acaba pil mi zayıfladı, başka bir durum mu var , akşam kumanda pilini değiştireceğim fakat pil bitse kırmızı kumanda ışığı yanar mı o kafa karıştırdı. Başına kumanda pili bitmesi gelen oldu mu, selamlar, iyi günler.
Hocam bende de olmuştu. Pil zayıfta olsa minik kırmızıyı yakıyor ama kapıları açmıyordu. Bende anahtarla açmıştım. Pili değişince düzelmişti.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam bende de olmuştu. Pil zayıfta olsa minik kırmızıyı yakıyor ama kapıları açmıyordu. Bende anahtarla açmıştım. Pili değişince düzelmişti.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Dediğiniz gibi kumanda pilini değiştirdim düzeldi çok şükür, hayırlı akşamlar.

Aracınız
Bendede FB7 anahtar kapıları bazen açıyor bazen açmıyordu, kırmızı ışıkta yanmıyordu. Yeni pil aldım duracell cr1616 ile değiştirdim düzelmedi. Sonra pili ölçtüm 3.3 V civarı olduğunu gördüm ve pili biraz kullanarak 3 V altına indirdim ve şu an düzgün çalıştığını gözlemliyorum.Kırmızı ışık yanıyor ve düzgün çalışıyor.

Geri