Aracınız
Civic FB7 2016
Bende aracımın uzunlarına led taktım inwells marka daha önceden varmıydı dikkat etmedim ama olsaydı mutlaka gözüme çarpardı diye düşünüyorum o yüzden led taktıktan sonra olabilceğini düşünerekten farlarda buğu problemi oluştu sizdede benzer durum varmı acaba farların panjura yakın kısmıda ortalama 4cm lik buğu var iki fardada ampuldenmi kaynaklnıyor acaba bilemedim ampulleri söküp kuruttum far içini orjinal ampullerin oringlerinide ledlere taktım belki nem alıyodur diye ama sonrasında önceye kıyasla az olsada gene oldu bu konuda bir tavsiyeniz varmı uzunlarda kullandığınız led lerinde markasını öğrenebilirmiyim?şimdiden teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Serhat Korkut Muhtemelen led tam oturmadığı için far içinde buğu yapıyor, led contalarının tam oturup oturmadığını kontrol edin.

1.ürün takibimdeki bir üründü. Takınca beni ilgi göstererek fotoğraf paylaşımını beklerim. Hayırlı olsun

Mi A2 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
@anemon 1. Ürün 19 gün sonra elime ulaştı. Bugün taktım. Ben beğendim. Güzel oldu. Ama takarken baya uğraştım. Belki benim beceriksizliğim ama o araya benim eller büyük geldi. Ama azmin elinden bişey kurtulmuyor. Yorum sizin. 20181220_212707.jpeg

FD6 - FB7

Son düzenleme:
Bende aracımın uzunlarına led taktım inwells marka daha önceden varmıydı dikkat etmedim ama olsaydı mutlaka gözüme çarpardı diye düşünüyorum o yüzden led taktıktan sonra olabilceğini düşünerekten farlarda buğu problemi oluştu sizdede benzer durum varmı acaba farların panjura yakın kısmıda ortalama 4cm lik buğu var iki fardada ampuldenmi kaynaklnıyor acaba bilemedim ampulleri söküp kuruttum far içini orjinal ampullerin oringlerinide ledlere taktım belki nem alıyodur diye ama sonrasında önceye kıyasla az olsada gene oldu bu konuda bir tavsiyeniz varmı uzunlarda kullandığınız led lerinde markasını öğrenebilirmiyim?şimdiden teşekkürler

Benim led sislerde boyle bir durum olmustu. Sari renkli ledlerden. Hem bugu problemi hem de yeterli aydinlatma yapmadiklari icin cikarip orjinalleri taktim. Ledlere 300$ dan fazla para verdim. Sonuc, hic bir sey orjinalin yerini turmuyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

anemon

0
@anemon 1. Ürün 19 gün sonra elime ulaştı. Bugün taktım. Ben beğendim. Güzel oldu. Ama takarken baya uğraştım. Belki benim beceriksizliğim ama o araya benim eller büyük geldi. Ama azmin elinden bişey kurtulmuyor. Yorum sizin. Ekli dosyayı görüntüle 249642

FD6 - FB7
Zümrem hayırlı olsun. Oldukça iyi gözüküyor. Benim denediğim gündüz seyir led lerindeki eksiklik tam karşıdan gelen araçların yükseklik hizasına gelindiğinde şuan ki mükemmel görünürlük kayboluyordu. Ampulun arkasındaki aynayı kullanacak şekilde ışığı yansıtamamasıydı.
Sizden birşey isteyeceğim. Zahmet olacak ama tam karşıdan far hizasından (mesela yarım metre yükseklikten) görüntü gönderirseniz bahsettiğim durumun altından nasıl kalktığını hep beraber görmüş olacağız.
Teşekkürler

Zümrem hayırlı olsun. Oldukça iyi gözüküyor. Benim denediğim gündüz seyir led lerindeki eksiklik tam karşıdan gelen araçların yükseklik hizasına gelindiğinde şuan ki mükemmel görünürlük kayboluyordu. Ampulun arkasındaki aynayı kullanacak şekilde ışığı yansıtamamasıydı.
Sizden birşey isteyeceğim. Zahmet olacak ama tam karşıdan far hizasından (mesela yarım metre yükseklikten) görüntü gönderirseniz bahsettiğim durumun altından nasıl kalktığını hep beraber görmüş olacağız.
Teşekkürler
Hocam gündüz araçların arkasına yaklaşınca sanki eskilere oranla led seyir farları daha fazla parlıyor. Ayrıca önden biraz bakınca insanın gözleri kamaşıyor. Sanırım gündüz bir fotoğraf istiyorsunuz.

FD6 - FB7

anemon

0
@Biyolog elimde anlattığım durumla ilgili fotoğraf olsaydı iyi olurdu. Ama ya çekmedim yada eski telefonumda kaldı. Bulursam da yine paylaşırım.
Evet tam karşı far hizasından bir foto gönderirseniz iyi olur. Gündüz iyi olur aslında çünkü 21w lık devre o zaman açık

@Biyolog elimde anlattığım durumla ilgili fotoğraf olsaydı iyi olurdu. Ama ya çekmedim yada eski telefonumda kaldı. Bulursam da yine paylaşırım.
Evet tam karşı far hizasından bir foto gönderirseniz iyi olur. Gündüz iyi olur aslında çünkü 21w lık devre o zaman açık
Hocam ne demek istediğini anladım. Evet gerçekten sarı lambalar daha görünürmüş. Bunlar o kadar parlak değil. Acaba beyaz yanan halojen T20 taksak nasıl olur? 20181226_154550.jpeg

FD6 - FB7

Geri