Aracınız
Civic FC5 2017
Photon gercekten kalıtelı aldıgım yer ömür boyu garanti verdi abı niye dedım cünkü bişi olmuyo olsada sıkıntı yok fabrıka ya gonderıoz fabrıka kabul ediyor değişimi diyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
@blind hocam şimdi fb7 elegance'a Led olmazsa alınabilecek en iyisi nedir gündüz kısa - uzun için ? Osram Xenarc Night breaker Laser D4s olmaz mı ? Var mı önerebileceğiniz ?

furkanozkan.07

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Photon'un kendi sitesinden orijinal ürününü temin ederseniz bu tip bir sorunla karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Size muadil ürün satmışlar. 70~80 TL bandında orijinal photon ürünü zaten bulamazsınız.
Hocam ürün Photon marka değil. Link içerisine ve ürün sayfasının altına photon reklamı eklenmiş. Fakat ürün açıklamasına bakılınca "Femex" marka olduğunu açıklamış. Bende önceki aracıma photon marka led almıştım ve çok kaliteliydi. Photonun kendi sitesine bakınca zaten böyle bir ürünü bulunmamakta. Burada bir kandırmaca var.

evet ürün femex marka. Photondan sipariş vereyim. Teşekkür ederim ilginiz için :)

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
@blind hocam şimdi fb7 elegance'a Led olmazsa alınabilecek en iyisi nedir gündüz kısa - uzun için ? Osram Xenarc Night breaker Laser D4s olmaz mı ? Var mı önerebileceğiniz ?
Uzunlar için led alabilirsiniz, ben aldıklarımdan çok memnunum 6 ay oldu sıkıntısızlar. Kısalar için xenon ampul almanız gerekiyor açıkçası daha önce hem araştırmadım hemde kullanmadığım için tavsiye vermem yanlış olur.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Uzunlar için led alabilirsiniz, ben aldıklarımdan çok memnunum 6 ay oldu sıkıntısızlar. Kısalar için xenon ampul almanız gerekiyor açıkçası daha önce hem araştırmadım hemde kullanmadığım için tavsiye vermem yanlış olur.
Eyvallah hocam uzunlar konusunda bir sıkıntım yok halojen olsalar da kullandığımda iyi aydınlatıyorlar ancak gündüz farlarından memnun değilim bence yeterli düzeyde bir aydınlatmaları yok. Baktığımda da Osram Xenarc Night breaker Laser D4s epey iyi duruyor. Bilen birileri çıkıp yazar belki(y)

Aracınız
Civic FB7 2012
Led ayna sinyalim var aracimda (2012 fb7).aynalar farlarla birlikte düz beyaz yandiginda ekranın en sağdaki passenger airbag yazısının aydinlatmasini kesiyor yada titretiyor.sorun ne olabilir?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Modül korumasız demek ki hocam. Led akım çekmediği için kısa devreye düşüyor sistem. Sökmek hayrınıza olur

Geri