Ynt: Fb7 led'ile sorular ve cevapları.

[quote author=Can link=topic=245.msg19241#msg19241 date=1415642481]
Konu birleştirildi [member=500]marifaydin[/member]
[/quote]

teşekkür ederim burdan gerekli bilgileri aldım hatta sipariş bile verdim.. sinyaller için ilave olarak ne takılması gerekiyor? yanıp sönmesini ayarlamak için.

[quote author=marifaydin link=topic=245.msg19321#msg19321 date=1415708160]
teşekkür ederim burdan gerekli bilgileri aldım hatta sipariş bile verdim.. sinyaller için ilave olarak ne takılması gerekiyor? yanıp sönmesini ayarlamak için.
[/quote]her bir sinyal hattına paralel 6ohm 50w direnç bağlamanız gerekiyor

sipariş veren arkadaşlara sormak istiyorum bu ürünler çinden kargolanınca herhangi biryerde kayıt altına giriyormu? çünkü postanede söylenen şey şu şekilde gelen postanın eğer elinizde barkod numarası yoksa onu takip etmek imkansızmış. daha önce eline geçmeyen sorun yaşayan oldumu aranızda?

[quote author=marifaydin link=topic=245.msg19326#msg19326 date=1415715161]
sipariş veren arkadaşlara sormak istiyorum bu ürünler çinden kargolanınca herhangi biryerde kayıt altına giriyormu? çünkü postanede söylenen şey şu şekilde gelen postanın eğer elinizde barkod numarası yoksa onu takip etmek imkansızmış. daha önce eline geçmeyen sorun yaşayan oldumu aranızda?
[/quote]
Evet geliyor.

[quote author=marifaydin link=topic=245.msg19326#msg19326 date=1415715161]
[/quote]Ben ebayden düşük miktardaki bazı alışverişlerde tracking no girmemişlerdi ama sorun olmuyor hepsi geldi şimdiye kadar. Ayrıca elinize ulaşmazsa satıcıyla iletişime geçin yenisini yollasın. Büyük bedelli olanlarda mutlaka tracking oluyor zaten. Aliexpresste her üründe verdiler numara.

[quote author=Can link=topic=245.msg19329#msg19329 date=1415715391]
Ben ebayden düşük miktardaki bazı alışverişlerde tracking no girmemişlerdi ama sorun olmuyor hepsi geldi şimdiye kadar. Ayrıca elinize ulaşmazsa satıcıyla iletişime geçin yenisini yollasın. Büyük bedelli olanlarda mutlaka tracking oluyor zaten. Aliexpresste her üründe verdiler numara.
[/quote]

1 ay önce yaptığım bir alışveriş sonucu RI134868098CN böyle bir numara vermişti ama hiçbiryerden sorgulatamıyorum sizde verilen numaralar böyle birşeymiydi?

[quote author=marifaydin link=topic=245.msg19330#msg19330 date=1415715579]
1 ay önce yaptığım bir alışveriş sonucu RI134868098CN böyle bir numara vermişti ama hiçbiryerden sorgulatamıyorum sizde verilen numaralar böyle birşeymiydi?
[/quote]Aldığınız sitede tracking'in sağ tarafında ilgili site linki var oraya tıklayıp numarayı yazın

Arkadaşlar
Şimdi vermiş olduğumuz sipariş verdiğimiz adrese mi gelecek yoksa postaneye mi gelecek ? Postaneye gelecek ise hangi postaneye geliyor ?

Instagram.com/basestyle

[quote author=Base link=topic=245.msg19335#msg19335 date=1415725124]
Arkadaşlar
Şimdi vermiş olduğumuz sipariş verdiğimiz adrese mi gelecek yoksa postaneye mi gelecek ? Postaneye gelecek ise hangi postaneye geliyor ?

Instagram.com/basestyle
[/quote]Adresi boşuna yazmadığınızı düşünüyorum ama ? :)

Geri