Ynt: Fb7 led'ile sorular ve cevapları.

[quote author=fb7civic link=topic=245.msg11065#msg11065 date=1409311217]
inanın hiç bişe anlayamadım plaka üstü t10 yazılmış google yazıyorum farklı şeyler çıkıyor karşıma eğer size zahmet olmazsa anlaşılır bi halde liste şeklinde yazabilirseniz çok sevinirim :) yanlış bişe olmasın diye tüm bu çile lütfen kusura bakmayın :)
[/quote]
Musayit olduğumda tekrar paylaşıcam dostum.

çok teşekkürler şimdiden bekliyorum..

çok teşekkür ederim :) yalnız dolar fiyatıyla gösterilmiş dolar hesabı ister mi ? dolar hesabım yok çünkü getirtmek sıkıntı olur :(

[quote author=fb7civic link=topic=245.msg11120#msg11120 date=1409341384]
çok teşekkür ederim :) yalnız dolar fiyatıyla gösterilmiş dolar hesabı ister mi ? dolar hesabım yok çünkü getirtmek sıkıntı olur :(
[/quote]
İstemez hocam kredi kartıyla alın tl ceviriyo uğraşmıyorsunuz yani.

[quote author=fb7civic link=topic=245.msg11120#msg11120 date=1409341384]
[/quote]
İstemez hocam kredi kartıyla alın tl ceviriyo uğraşmıyorsunuz yani.

peki teşekkür ederim :) honda sevdalısıyım ama arabayı yeni aldığım için henüz tam bilgili değilim öğrenmek isterken sizi zor duruma sokuyor olabilirim lütfen kusura bakmayın.Bir kaç sorum daha olacak facebook varsa eğer alablirmiyim ayriyetten tanışmak isterim arabasıyla haşır neşir olan birini tanımak isterim :)

HOCAM ÇOK ACİL CEVAP SİPARİŞ VERMEKTEYİM ŞU AN BU 1 ADET DİYOR AMA İÇİNDE 2 LED OLUYOR DİMİ YANLIŞ OLMASIN :)

[quote author=fb7civic link=topic=245.msg11123#msg11123 date=1409342608]
peki teşekkür ederim :) honda sevdalısıyım ama arabayı yeni aldığım için henüz tam bilgili değilim öğrenmek isterken sizi zor duruma sokuyor olabilirim lütfen kusura bakmayın.Bir kaç sorum daha olacak facebook varsa eğer alablirmiyim ayriyetten tanışmak isterim arabasıyla haşır neşir olan birini tanımak isterim :)
[/quote]
Ne demek hocam forumlar bu yüzden var elimizden geldiği kadar yardımcı tabiki olacağız.nu konuda rahat olun
Diğer istekleriniz için özelden yazarım.

Arkadaslar parklari beyaz led yapmak istiyorum fakat ariza lambasi yanar dendi varmi bi asli astari varsa nasil bi cozum bulabiliriz

Geri