Yarın bu gelen t20 leri bir de arka lambalarda deneyeceğim acaba yanlış mı yolladılar?
Benim merak ettiğim diğer husus ise ön taraftaki sis lambalarının ampülleri.. H11 olanlardan 2 adet sipariş verdim fakat montajını nasıl yapacağımı bilemedim zira benim sis kapakları biraz farklı hem siparişini verdiğim h11 sis ampüllerini hem de sis lambalarımın resmini yüklüyorum yol gösterebilir misiniz ?DSC_0158.jpgDSC_0159.jpg

Resimler açılmıyor göremedim yarın ofisde web sayfasından bakacağım

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merak ettim yarın iş sonrasını bekleyemeyeceğim geri vitese takmak için bagajın içindeki lambalara denk gelen döşemeyi düz tornavidayla söküp ordaki ampüllerle değiştirmek midir yapmam gereken ?
Sağ yada sol farketmez 4 adet tutan plastik aparat var onu sökün zaten çıkacak .

Sağ yada sol farketmez 4 adet tutan plastik aparat var onu sökün zaten çıkacak .

Evet sorun çözüldü geri vitese takınca yanmayan ampül bir güzel yanıverdi bana da satıcıya saydırmak kaldı geriye :) Vardır bunda da bir hayır diyorum yinede şimdi drl sorunumuzu çözmek kaldı geriye bir de şu sis lambası kapaklarını nasıl sökeceğim :))
DSC_0162.jpg

Evet sorun çözüldü geri vitese takınca yanmayan ampül bir güzel yanıverdi bana da satıcıya saydırmak kaldı geriye :) Vardır bunda da bir hayır diyorum yinede şimdi drl sorunumuzu çözmek kaldı geriye bir de şu sis lambası kapaklarını nasıl sökeceğim :))
Ekli dosyayı görüntüle 3193
Siz 7443 olan modeli alacaksınız.
sis farı da vidalı sökün gelir kendi.

Geri