Civic FB7 FB7 LPG dolum aparatı hakkında

Yarın birdaha konuşacam bakalım.. Hatta ondan önce TÜV e gidip sorayımmı ?

Yarın birdaha konuşacam bakalım.. Hatta ondan önce TÜV e gidip sorayımmı ?
Gerek yok.
Tamponun altı sıkıntı hem lpg ye ikmal yapacak pompacı için hemde her dolumda tampona yapılacak baskı yüzünden tırnaklar esner.

Teşekkür ettim bilgileriniz için yakın zamanda fotosunu atarım inş. :)

Samsun yada cevresinde bu aparatı kestiren oldu mu acaba aramızda arkadaslar..lpg aldığım yerde unutmuşum bir tane daha aldım 40 tl verip.1 ay sonra aparatı buldum suan yedeğimde var denemek istiyorum..

Samsun yada cevresinde bu aparatı kestiren oldu mu acaba aramızda arkadaslar..lpg aldığım yerde unutmuşum bir tane daha aldım 40 tl verip.1 ay sonra aparatı buldum suan yedeğimde var denemek istiyorum..
Cnc tezgahı olan işçiliği sağlam birisi yapar hocam. Sanayii de sorun bence yapabilirmisin diye. Belli olur zaten.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamm hocam tesekkur ederim bi sanayi yapıcam...bide sunu merak ediyorum benzin kapağından lpg dolum yeri arasında kı mesafe yeterli değil gibi sanki..yeterli değilse benzin kapağından biraz asındırma yapsam sıkıntı olurmu acaba.

Tamm hocam tesekkur ederim bi sanayi yapıcam...bide sunu merak ediyorum benzin kapağından lpg dolum yeri arasında kı mesafe yeterli değil gibi sanki..yeterli değilse benzin kapağından biraz asındırma yapsam sıkıntı olurmu acaba.
Gayet te yeterli. Kapağa işlem yapmayın kesinlikle. Aparatı kısatacaksınız sadece.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri