Civic FB7 FB7 LPG Tüketimi

Aracınız
Civic FB7 2012
Regülatör- enjektör, enjektör ucundaki nozulların çapı vs.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ad Soyad
Koray azman
Aracınız
Civic FB7 2013
Cümleten Sa
2013 civic aracım lpg ile kmde 3.5lira gibi yakıyor gaz ayarı sibop ayarı yaptırdım yapıldıktan sonraki ilk depoda 50krş gibi düştü ama şuan yine eskiye döndü sizce neden olabilir ?

Aracınız
Civic FB7 2013
2013 Eco premium otomatik Civic sahibiyim. Subap ayarı, gaz ayarı, buji değişimi, normal bakımı, şanzıman yağı değişimi yaptırdım. Pazartesi sabah işe gitmeden gaz deposunu doldurdum. 850 TL'lik yakıt aldı. 34 litre falan olması lazım. İsterim git gel 30 km. Şehir içi Ankara trafiği vs. 70 km gittim. 2. Işıkta söndü. Bir depoyla şehir için 230 km civari bazen daha az km yapıyorum. Ankarada Altan hondaya götürdüm. Bu rakamlar normal dedi. Kullanan arkadaşlar bı yorum yapabilirler mi acaba. Yoksa satıp benzinli araç almayı düşünüyorum. Araba zaten gitmiyo, cekmiyo ayrı konu. Yani km de 4 liraya yakin bir rakam. Kullanan arkadaşlar bu rakamlar normal mi sizce? Fikir verirseniz sevinirim.

Ad Soyad
Yasin
Aracınız
Civic FC5 2019
2013 Eco premium otomatik Civic sahibiyim. Subap ayarı, gaz ayarı, buji değişimi, normal bakımı, şanzıman yağı değişimi yaptırdım. Pazartesi sabah işe gitmeden gaz deposunu doldurdum. 850 TL'lik yakıt aldı. 34 litre falan olması lazım. İsterim git gel 30 km. Şehir içi Ankara trafiği vs. 70 km gittim. 2. Işıkta söndü. Bir depoyla şehir için 230 km civari bazen daha az km yapıyorum. Ankarada Altan hondaya götürdüm. Bu rakamlar normal dedi. Kullanan arkadaşlar bı yorum yapabilirler mi acaba. Yoksa satıp benzinli araç almayı düşünüyorum. Araba zaten gitmiyo, cekmiyo ayrı konu. Yani km de 4 liraya yakin bir rakam. Kullanan arkadaşlar bu rakamlar normal mi sizce? Fikir verirseniz sevinirim.
Normal değil biraz fazla yakıyor. Normalde 11 12 litre yakması gereken araç 15 litre yakmamalı. Benzin ile 250 300 km yol yapıp bir de benzinde hesaplama yap. 10 litre gibi değerler görürsen lpg ile alakalıdır. Devam ediyorsa iyi bir Honda servisi bul. Yakıta bu kadar para vereceksen turbo benzinliye binersin.

Aracınız
Civic FB7 2013
180 yol yaptım az önce ışık yanıp sönmeye başladı. Bilemedin 20-30 km daha gider. Soğudum arabadan

Geri