Civic FB7 Fb7 Motor soğukken r de titreme

Oktx87

0
Benimde aynı sorun var. Sabahları özellikle motor ilk çalıştırdığımda sanki traktör de oturuyorum. P,N aşırı titriyor. D aldığımda titreme azalıyor ancak motor ısınana kadar “30dakika yol gittiğimde” motor sesi düzeliyor. İzmirde 2-3sanayide Ustalarıma gösterdiğimde motor kulağına anahtarla sıkmak için yüklendiklerinde ses 0’a iniyor. Dolayısıyla motor kulağından o sesi yapıyor, ve kulağın altında 10cm çapında “ölçmedim tahmini” onunda değiştiğinde sornun tamamen çözüleceğini anlamış olduk. Bilginize

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13236]Oktx87[/MENTION] Bilgi için teşekkürler.

Benimde aynı sorun var. Sabahları özellikle motor ilk çalıştırdığımda sanki traktör de oturuyorum. P,N aşırı titriyor. D aldığımda titreme azalıyor ancak motor ısınana kadar “30dakika yol gittiğimde” motor sesi düzeliyor. İzmirde 2-3sanayide Ustalarıma gösterdiğimde motor kulağına anahtarla sıkmak için yüklendiklerinde ses 0’a iniyor. Dolayısıyla motor kulağından o sesi yapıyor, ve kulağın altında 10cm çapında “ölçmedim tahmini” onunda değiştiğinde sornun tamamen çözüleceğini anlamış olduk. Bilginize
Öncelikle merhaba
Aracınız fb7 mi ben motor kulağını denedim ama altındaki parça hangisi.
Yarın sabah ben alt şanzuman kulağına baktıracağım

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
25.000 deki benzinli benim araçta da aynısı oluyor ama ilk çalıştırmada otomatik cikle 2 dakika çalışıp ısıtana kadar. Sonra herşey normal zaten.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geri