Fb7 ön cam değişimi (sigorta kapsamında)

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar aracımın ön camı önümde giden hafriyat kamyonundan gelen çakıllardan dolayı çatladı 60 cm kadar. Serviste değiştirirsem 17-20 bin arası. Bu arada cam yağmur sensörlü. Dışarda değiştirirsem carglass firmasında 5.500 tl.

Fb7 lerin orjinalinde yan camlar doraglass. Ön ve arka cam Çin menşeili bir marka. Ön camı değiştiren varmı memnun kaldı mı nerede değiştirdi ve sensörlümüydü. Yardımcı olabilecek var mı ?

Ayrıca kasko değil sigorta kapsamında değişim yaptıran varmı şimdiden teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar aracımın ön camı önümde giden hafriyat kamyonundan gelen çakıllardan dolayı çatladı 60 cm kadar. Serviste değiştirirsem 17-20 bin arası. Bu arada cam yağmur sensörlü. Dışarda değiştirirsem carglass firmasında 5.500 tl.

Fb7 lerin orjinalinde yan camlar doraglass. Ön ve arka cam Çin menşeili bir marka. Ön camı değiştiren varmı memnun kaldı mı nerede değiştirdi ve sensörlümüydü. Yardımcı olabilecek var mı ?

Ayrıca kasko değil sigorta kapsamında değişim yaptıran varmı şimdiden teşekkürler.

Trafik sigortası ön camı karşılamıyor diye biliyorum...

Kasko klozunuzda ön cam yenileme hizmeti varsa ....Yetkili honda serviste kasko dan değişim yapabilirsiniz...Ön cam Orjinal ne ise onu takarlar cebinizden de hiç para çıkmaz...iyi günler

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Kasko. Yoksa elden ödersin sigorta ödemez kaskon yoksa serviste degisme ha dışarda da yağmur sensörlü tutturmak da şans işi bu zamanda 20 bin vermek zor cam için ben olsan güvenli bı yerde değiştirdim dışarda

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Bu sonradan takılan yan sanayi camların taş çarpmalarına karşı daha dayanıksız olduğunu düşünüyorum. Kasko varsa ve orijinal cam teminata eklenmişse yetkili serviste değiştirilmeli. Nitekim ben kaskoyu yaparken orijinal cam olarak ekletiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu sonradan takılan yan sanayi camların taş çarpmalarına karşı daha dayanıksız olduğunu düşünüyorum. Kasko varsa ve orijinal cam teminata eklenmişse yetkili serviste değiştirilmeli. Nitekim ben kaskoyu yaparken orijinal cam olarak ekletiyorum.
Sizinlə aynımdüşüncedeyim hocam hiçbir malzemenin yan sanayi orjinali gibi olmaz artık Bizim esnaflar iyice abarttı artık orijinalinden daha iyi deməyə başladılar yan sanayi için

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

neasy

0
Aracınız
Cam değişimi olarak tramere işliyor. Ben 2 kez serviste değiştirdim. Cam değişimi olarak yazdığı için ve de ön cam benim için önemli olduğu için dert etmedim trameri.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Tayfun Yumrukaya
Aracınız
Civic FB7 2014

merhabalar benım aracımda fd7 yağmur sensörlü olimpia cam takılmış önceden her hangi bir sorun yok yağmur sensörü sağlıklı çalışıyor bır sıkıntı yaşamadım ama orjınal muhakkak daha iyi olur.

Geri