Civic FB7 Fb7 silecek suyu depo kapağı.

Aracınız
Merhabalar arkadaşlar.
Bugun talihsiz bir şekilde aracima silecek suyu koyduktan sonra kapağı kapatmayi unutmuşum.belli bir sure sonra arabanin içine yanik mum kokudu tarzi bir koku gelmey basladi ve durup kaputu actim bir ne goreyim kapak tam manifoldun ustunde erimiş.
Internetten arastirinca 118 tl gibi bir fiyat gordum orjinal urun diyor.ayrica 18 tl ye de bi takim kapaklar var. Bilen arkadaslara sorum su ki acaba bu depo kapaklari standar olculerde mi 18 tl olani alsam uyar mi? Konu ile ilgili bilgili arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.
Iyi aksamlar.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Kapağın oturduğu yerin çapını ölçün. Ucuz satan satıcıları telefonla arayın Marka model ve çapı belirtin size yardımcı olurlar. Bence Orjinal almaya hiç gerek yok.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Geçmiş olsun. Kapağın oturduğu yerin çapını ölçün. Ucuz satan satıcıları telefonla arayın Marka model ve çapı belirtin size yardımcı olurlar. Bence Orjinal almaya hiç gerek yok.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
Bencede orjinale gerek yok sonucta plastik kapak işlevsel bir sey değil.yarin bir istanbul gaziosmanpaşa daki yedek parçacilara bakicam bakalim bulamazsam aksaray yolu gozukuyor.

Aracınız
Selamın aleyküm bu silecek deposunun lt ne kadar yanı kaç lt su alıyor hava soğuk 1 lt yakın antifriz 5 litre de su döktüm anca doldu sonra eksilmeye başladı acaba patlak mı var

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aleykümselam. Dostum tam litresini bilmiyorum ama dedigin gibi bayagi bir aliyor. Depoyu doldurduktan sonra altina egilip bir baktin mi. Ciddi bir catlak patlak varsa sizinti olur. Ama soyledigin gibi depo buyuk cok kisa vadede bitmesi zor. Cok kullanmıyorsan eger.

Geri