FB7 Tam tur krom cam çerçeve- köpek balığı anten ve kapı eşiği ışıksız önerileriniz n

Aracınız
Nasıl takıldı bu anten üstte anten yeri yok bir de kablosu var nasıl yapılıyor bağlantı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
3m bandı ile birlikte geliyor. Tam ortadan birazda arka camdan uzağa takacaksanız. Süs bu aynı sizin arkadaki kanat gibi. Takın çok beğeneceksiniz. (kablo bağlantısını çöpe atın)

2015 Elegance Eco

Aracınız
Eski arabamda vardı solma oluyor güneşten AliExpress değilde Türkiye’de satılan kaliteli bir ürün var mı bildiğiniz

Aracınız
Eski arabamda vardı solma oluyor güneşten AliExpress değilde Türkiye’de satılan kaliteli bir ürün var mı bildiğiniz

AliExpress den alın bu güzel oluyor herkestekinden farklı. Bırakın solsun ne olacak ya o kanat tek başına göz kanatıyor bişeyler daha eklemeniz lazım. Camlara film, benimki gibi krom çıta yetecektir. Cam rüzgarlığı da yok sizde.

2015 Elegance Eco

Aracınız
AliExpress den alın bu güzel oluyor herkestekinden farklı. Bırakın solsun ne olacak ya o kanat tek başına göz kanatıyor bişeyler daha eklemeniz lazım. Camlara film, benimki gibi krom çıta yetecektir. Cam rüzgarlığı da yok sizde.

2015 Elegance Eco

Halletcem hepsini yeni aldım daha bilgi alıyorum neler alsbilirim diye ama AliExpress kullanmadım pek anlamamıyorum yakından halletmem lazım

Aracınız
Halletcem hepsini yeni aldım daha bilgi alıyorum neler alsbilirim diye ama AliExpress kullanmadım pek anlamamıyorum yakından halletmem lazım

Hocam uygulamasını indirin aynı n11 gibi kullanın bu kadar basit. Tabi biraz ingilizceniz olsa iyi olur. Bazen mal gelmiyor para iadesi alıyorsunuz falan. Mesai saatleri içinde alın ürünü dolar en düşük o zaman hesaplanır. Bununla ilgili İnternette bir sürü yardımcı bilgi var bakmanızı öneririm. AliExpress candır

2015 Elegance Eco

Aracınız
Kaç günde geliyor uzun sürmüyor mu gelmesi kargo dahil mi oluyor

Kargo ücret çoğu üründe dahil. Türkiye nin yarı fiyatına ürünler neredeyse. 1 ay içinde geliyor genelde. 1 hafta da gelen oluyor 2 ayda da. Benim genelde 20 gün civarı. 200 e yakın alışverişim var. Bazılarında illa sıkıntı oldu ama kimisinin tam parasını kimisinin kısmi parasını iade aldım. Türkiye de ki sitelerden 100 kat daha iyi. 3 liraya mal alıyorsun kapıda teslim. Daha ne olsun. Bir dediğinizi iki etmiyorlar. Bu bozuk diyorum hemen para iade. Haklarını yemiyorum tabi gözünle görsen almayacağın üründen para kesiyorum. Kanalımı takip edin en faydalı civ8c ürünleri kanalımda.

https://www.youtube.com/channel/UCvjxuepbYW4pAhj4sRsf-1Q

2015 Elegance Eco

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=8294]skandal[/MENTION] Elinize sağlık :eek:k:

Geri