Fb7 tercihim hakkında son kez sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.

1. araç mı 2. araç mı?

• 1. araç 2014-74bin eco premium

• 2. araç 2015 mayıs 63 bin premium(lpg dışarda takılmış)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Aracınız
Civic aracım yok
Kesinlikle bu forumu honda almayacak olmamdan önce görseydim çoktan honda alırdım. Ansiklopedik tecrülerin aktarımı okudukça karşıma çıkıyor.
2 araba arasındayım yine;
1-2014 Eco Premium-74bin km-ekran var-3.500 tl hasar var 2 yıldır kullanılıyor aracın öncesinde akrabadan alınmış geçmiş biliniyor.
2-2015 Premium ama lpg takılmış sonradan 63 binde-ekran yok- nisanda alınmış 3. sahibi hasar kaydı yok ama bagajda işlem ve sol ön kapıda düzeltmeyle sağ arka kapıda çok ince boya var.

Vakit ayıracaklara teşekkürler fiyatları aynı.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Bir yerden premiumlarsa Eco olmadığını, yani fabrika LPG olmadigini duymuştum, ama ne kadar doğru bilemem. Bende sonradan takılma premium vardı.

Seçenek olarak ilk önce 2014 model olanı arar gorusurudum. Ekran iyi oluyor ve araç hakkında daha çok bilgi sahibi olunabilir.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic aracım yok
Bir yerden premiumlarsa Eco olmadığını, yani fabrika LPG olmadigini duymuştum, ama ne kadar doğru bilemem. Bende sonradan takılma premium vardı.

Seçenek olarak ilk önce 2014 model olanı arar gorusurudum. Ekran iyi oluyor ve araç hakkında daha çok bilgi sahibi olunabilir.

Teşekkür ederim ilginize. Eco Premium ve Premium olarak 2 araç var premium olanda lpg bayiden araç çıktıktan bir süre sonra ilk sahibi tarafından takılmış dolum yeri depoda değil. Atiker marka.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Acaba ruhsatta ne yazıyor? Hiç önemli bir ayrıntı değil bu arada. Sadece bu konuda çok fazla bilgi kirliliği var. Benim ruhsatta premiium (iki i harfi ile) yazıyordu :)

Aracınız
Civic aracım yok
Acaba ruhsatta ne yazıyor? Hiç önemli bir ayrıntı değil bu arada. Sadece bu konuda çok fazla bilgi kirliliği var. Benim ruhsatta premiium (iki i harfi ile) yazıyordu :)

Bilmem ki hocam. Anneme premium yaz desem; piremiyum yazar. Ona benzemiş :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kesinlikle bu forumu honda almayacak olmamdan önce görseydim çoktan honda alırdım. Ansiklopedik tecrülerin aktarımı okudukça karşıma çıkıyor.
2 araba arasındayım yine;
1-2014 Eco Premium-74bin km-ekran var-3.500 tl hasar var 2 yıldır kullanılıyor aracın öncesinde akrabadan alınmış geçmiş biliniyor.
2-2015 Premium ama lpg takılmış sonradan 63 binde-ekran yok- nisanda alınmış 3. sahibi hasar kaydı yok ama bagajda işlem ve sol ön kapıda düzeltmeyle sağ arka kapıda çok ince boya var.

Vakit ayıracaklara teşekkürler fiyatları aynı.
@cagdasozkan hocam Premiumlarda ve Dreamlarda aynen Elegance donanımdaki gibi Eco modeller mevcut, mesela bendeki FB7 Eco Premium.
@yamtar10 2014 modelde hangi bölgelerde işlem var? onu da açıklarsanız daha doğru tavsiyede bulunulabilir.
Ama şahsi düşüncem boya-kaporta harici hangisi bakımlıysa ona yönelin. Birçok kullanıcı bu hususları atlar ama linkteki potansiyel sorun bölgelerinden hangileri giderilmiş bunları araştırın, yoksa aracı aldıktan kısa süre üst üste masraflarla karşılaşıp hızlıca araçtan soğursunuz.

Aracınız
Civic aracım yok
Hocam sol ön çamurluk değişmiş, sağ tarafta ince bir sürtme var. 2014 olan daha temiz ve diri gibi. 2015 Olanda tramer yok işlemler var ama belki olsaydı tramer 7-8 olacaktı. 2014ün 70binde ağır bakımı yaptırılmış.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam sol ön çamurluk değişmiş, sağ tarafta ince bir sürtme var. 2014 olan daha temiz ve diri gibi. 2015 Olanda tramer yok işlemler var ama belki olsaydı tramer 7-8 olacaktı. 2014ün 70binde ağır bakımı yaptırılmış.
Civicte km 250bini geçmeden ağır bakım diye bir uygulama yoktur. 70binde ağır bakım olarak bahsedilen bakımda hangi serviste hangi bakımlar yapılmış öğrenmeniz faydanıza olacaktır. Şanzıman yağı veya bujiler degismisse servisten temin edilen orjinal parçalarla mı değişmiş sorgulayın.

Aracınız
Civic aracım yok
Bujiler değişmiş evet sadece bujilerin tanesi 700 tl diye belirtti. Şanzıman yağını sormadım araç manuel bu arada

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bujiler değişmiş evet sadece bujilerin tanesi 700 tl diye belirtti. Şanzıman yağını sormadım araç manuel bu arada
Bujilerin 4 adedi o fiyatlar civarındadır. Biraz fazla abartmış. :)
Manuel için şanzıman yağı daha uzun sürede değişir. Ve otomatik kadar hassas değildir.

Geri