• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Civic FB7 Fb7 U Ledli Far siparişi verdim...

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
teşekkürler görüntü gerçekten çok güzel ama dediğim gibi farlar aydınlatma konusunda sıkıntılı . 4300k xenon ile deneyeceğiz bakalım nasıl bir hal alacak.
Merhaba. Bahsettiğiniz far aydınlatma sıkıntısını çözebildiniz mi? Ben de sizinkinin aynısından L stil taktırmayı düşünüyorum. Angel eyes far seti + uzun far led xenon + montaj için fiyat aldım. Kısa farlara araçtan çıkan orjinal xenonlar takılıyor.IMG_20191122_003809.jpeg

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Civic Fb7'ler için 3 çeşit Angel Eyes far seti buldum.

- U Stil LED far
- L stil LED far
- Neon far siyah mercekli

L stil taktırmak istiyorum. Resimlerden bakınca güzel görünüyor ancak teknik olarak sıkıntı yaşar mıyım? Konuyla ilgili bilgi sahibi arkadaşlar varsa yorumlarınızı rica ediyorum.IMG-20191122-WA0009.jpegIMG-20191122-WA0008.jpegIMG-20191122-WA0007.jpeg

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
@LooSii Mercekler kalitesiz ise belki aydınlatma sorunu yaşarsınız, forumda ki bixenon uygulamalarını incelediniz mi?

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
@NoFeaR
Bir arkadaş muayeneden geçmez dedi. Sanırım vazgeçtim.

Angel Eyes farın muayeneden geçip geçmediğini kendim araştırdım. Sorun çıkmıyormuş. Yönetmeliğe göre LED Xenon olması için mercek, mercek olması için far yıkama isteniyormuş. Bizde hepsi var çok şükür.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Kısa far için led xenon tavsıyenız nedır birde h7 mıdır kısa ampullerın kodu
Xenon ampulleri hangi marka ve model taktıklarını bilmiyorum. Farları değiştirince ilk gün görüş yetersizdi, gece kapkaranlık siyah asfaltta önümü zor görüyordum, ayrıca sağ kısa far bir müddet sonra kendi kendine sönüyordu.

Ertesi gün tekrar gittim. Orijinal beyin uyumlu yeni xenon ampulleri taktılar. Hem kısa, hem uzun mercekli farlarda xenon kullanıyorum. Yolu çok güzel aydınlatıyor. Görüş kaybı yok. 8 aydır hiçbir problem yaşamadım.