Fc 5 kauçuk paspas tavsiye?

Aracınız
Civic FC5 2020
Kauçuk paspas almak istiyorum lakin havuzlu sevmiyorum, kaymayan ince ve yumuşak bir paspas bakıyorum ve 2019 model makyajlı eco elegance aracımda klips yok. Acaba bir problem mi var yoksa makyajlı kasalarda normal mi anlamadım? Halı paspaslar çok erken kirleniyor.
Klipslerin halı paspasların çıktığı poşetin içinde olması lazım.
Bayi takmamışsa söyleyin hallederler :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2019
Klipslerin halı paspasların çıktığı poşetin içinde olması lazım.
Bayi takmamışsa söyleyin hallederler :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Çok teşekkür ederim. Aracı yaklaşık 1 ay önce aldım. Halu paspas var klips yeri var ama araçta klips yok :) 20bün bakımına gidiyorum onu da halledeyim

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bu arada hondanın orijinal kauçuk paspasından kimse bahsetmemiş iyi değil mi acaba ya da pahalı mı?
Geçtiğimiz ay servise orijinal havuzlu paspas fiyatı sordum, 180 TL olduğunu söylediler. Fakat arka tarafta şaft tünelini kapatmadığı için servisten almayıp Sahler marka aldım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçtiğimiz ay servise orijinal havuzlu paspas fiyatı sordum, 180 TL olduğunu söylediler. Fakat arka tarafta şaft tünelini kapatmadığı için servisten almayıp Sahler marka aldım.
Teşekkür ederim. Acaba servistekide mi havuzlu paspas, brn havuxlu da istemiyorum:) acaba çok şey mi istiyorum. Abimde egea var ve kauçuk paspasları çok güzel ve yumuşak ondan arıyorum işin gerçeği.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkür ederim. Acaba servistekide mi havuzlu paspas, brn havuxlu da istemiyorum:) acaba çok şey mi istiyorum. Abimde egea var ve kauçuk paspasları çok güzel ve yumuşak ondan arıyorum işin gerçeği.
Serviste düz paspas var mı bilmiyorum ama almışken mutlaka havuzlu alın. Düz paspaslarda toz toprak aracın halı döşemesine geçiyor. Özel değilse sebebini sorabilir miyim, neden düz istiyorsunuz? Havuzlu paspas çok kullanışlı.

Aracınız
Civic FC5 2019
Serviste düz paspas var mı bilmiyorum ama almışken mutlaka havuzlu alın. Düz paspaslarda toz toprak aracın halı döşemesine geçiyor. Özel değilse sebebini sorabilir miyim, neden düz istiyorsunuz? Havuzlu paspas çok kullanışlı.
Ayaklarım kenara takılıyor gibi düşünüyorum. Daha önce hiç kullanmadım, megan vardı bende onun için havuzlu almıştım havuz bölümünü kesip öyle kullanmıştım :) biraz takıntılıyım da

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ayaklarım kenara takılıyor gibi düşünüyorum. Daha önce hiç kullanmadım, megan vardı bende onun için havuzlu almıştım havuz bölümünü kesip öyle kullanmıştım :) biraz takıntılıyım da
Hiç takılma yok sıfır sıkıntı, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ? Ama dediğim gibi servisteki şaft tünelini kapatmıyor. Sahler marka öneririm.

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim.
Bende sahler aldım içinden önler için klipsler çıkıyor yer döşemesini tamamen sarıyor kir toz oluşmuyor ben klips yerine çift taraflı bantlı çirt yaptım daha güzel oldu kayma yapmıyor

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri