Fc5 2021 Kaput altında terleme

Aracınız
Civic FC5 2021
Merhabalar arkadaşlar aracımı alalı 1 hafta oldu 100 km de bildiğiniz üzere bende aracı aldım kapının önüne koydum 3 defa bindim bugün( 25.nisanda) aracın kaputuni açayım dedim ancak inanılmaz terlemis su ile anlam veremedim bu durum beni şaşırttı bilgisi olsun yada fikri olan var çünkü LPG var ve nemleme yani pütür pütür suyun olması sıkıntı teşkil eder bezle bende temizleme çalıştım arabayı fln da çalıştırdım gezdim buhar fln oldu gitti birazcık fikri olan varsa paylaşabilir mi acaba..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yağışlı hava ve ısı farkından dolayı olabilir. Su ise problem değil. Antifiz veya yağ ise dikkate alın. Lpg kapalı ve güvenli bir sistem hiçbirşey olmaz.

Aracınız
Civic FC5 2021
Konuyla ilgili bugün servisi aradım abi biz ona koruma yaptık keşke silmeseydin dediler o su degil dediler vallahi benim aklım etmemişti ama neyse baya ikna oldum. Sağol..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Konuyla ilgili bugün servisi aradım abi biz ona koruma yaptık keşke silmeseydin dediler o su degil dediler vallahi benim aklım etmemişti ama neyse baya ikna oldum. Sağol..
Evet servis motora mumlama işlemi yapar. Dışarıdan bakıldığında bilmeyenler için yanlış anlaşılmalara neden olur.

Geri