Fc5 50 bin bakımı.

Arkadaşlar merhaba. Aracımın 50 bin bakımı geldi. Haftaya görev yerime gideceğim ve yol üzeri olduğu için Diyarbakır Kardelen de bakım yaptırmak istiyorum. Daha önce orada bakım yaptıran oldu mu? Fiyat ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Tavsiye etmezseniz orayı atlayıp Van’da da yaptırabilirim. Herkese iyi forumlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aman devrem uzak dur :D Kardelen yüzünden başıma gelmeyen kalmadı hala rezilliğini çekiyorum kaç sene oldu taban halımı bile yaktılar. Diyorum ki şurada sıkıntı var alıyorum bakıyorum başka yerinde sorun çıkmış bu kez.
Garantiden gösterge değiştirdim. Gösterge üstündeki üst kapağı yerine oturmamışlar 3 ay sonra yolcu koltuğuna oturunca fark ettim dün gittim tırnak zarar görmüş diyor. Bunu yapan da bozan da sizsiniz dedim. Tekrar bırakacağım çözecekler bir şekilde.

Senin ki sadece bakım ama Van daha iyi ise orayı tercih et. Malatya tarafından gelirsen Elazığ da tercih edebilirsin orası iyiydi yanlış hatırlamıyorsam.

Aman devrem uzak dur :D Kardelen yüzünden başıma gelmeyen kalmadı hala rezilliğini çekiyorum kaç sene oldu taban halımı bile yaktılar. Diyorum ki şurada sıkıntı var alıyorum bakıyorum başka yerinde sorun çıkmış bu kez.
Garantiden gösterge değiştirdim. Gösterge üstündeki üst kapağı yerine oturmamışlar 3 ay sonra yolcu koltuğuna oturunca fark ettim dün gittim tırnak zarar görmüş diyor. Bunu yapan da bozan da sizsiniz dedim. Tekrar bırakacağım çözecekler bir şekilde.

Senin ki sadece bakım ama Van daha iyi ise orayı tercih et. Malatya tarafından gelirsen Elazığ da tercih edebilirsin orası iyiydi yanlış hatırlamıyorsam.

Yol güzergahımda sadece Diyarbakır ve Van var. Bulunduğum il de de yok. Yorumun için teşekkür ederim dikkate alacağım.

Değerli yorumunuzdan sonra Kahramanmaraş Kısakürek ile değiştirdim randevumu.

Aracınız
Civic FC5 2017
ben 10.000 bakımını ordan yaptım 1350 tl ye LPG göstergesi hatalı gösteriyor dedim adamlar hepsinde böyle dedi. Daha önce de göçük için gittim top yüzünden olmuş dediler ücret istedi genel merkeze şikayet ettim ücretsiz yaptılar. ayrıca forumda 20.000 ve 30.000 bakım ücretlerine bakıyorum buradan daha uygun. Benimde 20.000 bakımı geldi çevre illere bakarım neresi uygun ise orda yaparım evim diyarbakır da ama olsun

ben 10.000 bakımını ordan yaptım 1350 tl ye LPG göstergesi hatalı gösteriyor dedim adamlar hepsinde böyle dedi. Daha önce de göçük için gittim top yüzünden olmuş dediler ücret istedi genel merkeze şikayet ettim ücretsiz yaptılar. ayrıca forumda 20.000 ve 30.000 bakım ücretlerine bakıyorum buradan daha uygun. Benimde 20.000 bakımı geldi çevre illere bakarım neresi uygun ise orda yaparım evim diyarbakır da ama olsun

Kahramanmaraş ile ilgili çok güzel yorumlar var. Pazartesiye randevu aldım. Tecrübe ettikten sonra buradan yazacağım. Belki birilerine faydası dokunur.

Aracınız
Evet Yüksel fiyatlar çekiyorlar çevre yerden fiyat al aldığın fiyattan da %10 düş misal 1000 tl verdiyse Sonra git servis müdürünün yanına Elazığ bana 900 lira fiyat verdi bu paraya yapıyorsan yap yoksa bi hafta sonu gezer yaptırır gelirim. O fiyata karşı zaten kaybedilmiş bir müşteriyim kazanıp kazanmamak size kalmış de. Fiyat düşecektir. Nisan ayındaki bakımı kampanyalı sabit fiyattan yaptırdığım için bu taktiği kullanmadım ama önceki sene kullanmıştım işedi yaramıştı.

Aracınız
Bende diyorum camlardan ses geliyor zırıltı sesi bu modeller böyle diyor. Sis sallanıyor diyorum bu modeller böyle diyorlar gitmemek lazım da kendi hatalarından kaynaklı sorunları çözdürmek için mecbur gidiyorum her seferindede başka sıkıntılar çıkıyor bir daha gitmek zorunda kalıyorum. Sanırım onların taktiği de bu ?

Geri