Fc5 bagaj filesi

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar. Fc5 in bagajında bagaj filesinin kancalarını tutturabilecek her bir köşede olan zeminde 4 adet kanca takılan yer bulamadım sanırım yok buraya uygulanabilrcek 4 adet aparat uygulamak istiyorum fikri olan varmı. Yada aksesuar, bende kaliteli bir file var sadece takılacak yer yok araçta
(bilmeyen olmaz ama yinede belirteyim. Bagaj filesi bagajdaki malzemelerin sallanmasını önlemek ve biraz da görsel olarak güzel görünen bildiğiniz file görünümlü şey)

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Kaportayı delmeden 3m in vhb bandıyla iç kaporta kısmına yapıştırabilecek bişey olsa daha iyi olur gibi.taban kısmı olduğu için su nem vs alır diye korkuyorum

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Parçalar tedarik edilebilirse kurulumu çok kolay gözüküyor. Bagajdaki yerleri gösterilen 4 plastik klipsi söküyoruz yerine kancaları takıyoruz. (y) :cool:

ScreenHunter 16.png

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Honda'yı ne kadar sevsem de çok kızıyorum. 4 kancadan kaçmışlar. 2008 model Hyundai Accent aracımda bile vardı bagajda kanca karşılıkları.?

Aracınız
Civic FC5 2020
Ring yazan parça tam istediğim şey ama çekik gözlüker fileyi bile değişik takıyorlar sanırım. Alman araçlarda zeminde olur onlar ve zemine sabitlersin öyle havada kalıp sallanmaz.ring denen yani halka şeklinde karosere sabitlenebilen 4 adet aparattan lazım
Parçalar tedarik edilebilirse kurulumu çok kolay gözüküyor. Bagajdaki yerleri gösterilen 4 plastik klipsi söküyoruz yerine kancaları takıyoruz. (y) :cool:

Ekli dosyayı görüntüle 265303

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Buldunuz mu çözümü bende yapmak istiyorum file

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
İlkyardım çantası bagaj çantası yıkama bakım ürünleri vs malzemeleri sabitlemek için arka koltuğa sabitlenen fileden arıyorum. Arka koltuğa tutturabileceğim bir yeri varmı peki aracın?

Geri