Civic FC5 Fc5 brc filtre seti

Arkadaşlar merhaba. Bulunduğum il de brc bayi yok. Aracım 2017 eco elegance fabrikasyon LPG. İnternetten Gaz için filtre seti almak istiyorum. Daha önce alan kullanan veya hangi ürün olduğunu bilen birisi varsa link paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Ben bu siteden Zavoli marka filtre seti aldım. Orjinal ürün geldi. Dışarıdan çok daha uyun fiyata veriyor. Video ile anlatımıda var. Ben memnun kaldım. Kargo bedava. Kendin bile değiştirebilirsin.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

> Ben bu siteden Zavoli marka filtre seti aldım. Orjinal ürün geldi. Dışarıdan çok daha uyun fiyata veriyor. Video ile anlatımıda var. Ben memnun kaldım. Kargo bedava. Kendin bile değiştirebilirsin.

Teşekkür ederim

Bu siteyle iletime geçtim. LPG filtresinin yeni tip mi eski tip mi olduğunu sordu. Aracım 2017 eco elegance. Sizin bilginiz var mı acaba bu araçlarda hangi tip olduğuyla ilgili?

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016

Ben bunları almıştım. Aynıysa budur. Brc tip filtre yazıyor yeni eski den ziyade.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu siteyle iletime geçtim. LPG filtresinin yeni tip mi eski tip mi olduğunu sordu. Aracım 2017 eco elegance. Sizin bilginiz var mı acaba bu araçlarda hangi tip olduğuyla ilgili?

Yıla göre bilgim yok. Fakat şekil olarak farkı buldum. Çıkarıp bir bakmak lazım. Dışarıdan zor anlaşılır. Yaparsanız hattaki gazı boşaltmayı unutmayın. brc-filtre-fiyatlari-800x800.jpegScreenshot_20200904-163750.jpeg

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2017
konunun üzerinden bagayı gecmıs ama bende suan sıparıs verdım onlarda bılmıyor yenı mı eskı mı oldugunu aracım 2017 cıvıc eco executive yeni mi eski mi

Aracınız
Civic FB7 2013
Bende güya BRC yazan sanayideki tek yere götürdüm, komple bu segmanli filtreyi söktü Atiker marka tam kapalı filtre taktı, sorun olmasın diye sordum fakat birşey olmaz dedi, inşallah olmaz.

Ekli dosyalar

• images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    11.5 KB · Görüntüleme: 32
Geri