Fc5 "C" sütün dalgalanmasına köpük işlemi yaptıran var mı?

Aracınız
Civic FC5 2017
Selamün aleyküm arkadaşlar
Kararsızım az bi dalgalanma mevcut. Aracım 12 binde iki senedir bende iki servisle görüştüm 100 tl karsılığında yapıyorlar.
Birisi tavan sökülüyor diyor, digeri sökülmüyor diyor ne yapmalıyız?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
köpük sıktıran çok kişi var, sanırım c sütununa içten matkapla delik açıyorlar oradan içeriye köpük sıkıyorlar tavan sökülmesini hiç duymadım, tabi öncesinde dıştan boyasız göçük düzeltme yapılıyor sonra köpük sıkılıyor, bu işlemi ücretsiz yaptıran vardı galiba birkaç servisle görüşün. Köpük sıktırdıktan sonra göçüğün tekrarlama riski az da olsa var

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Selamün aleyküm arkadaşlar kararsızım az bi dalgalanma mevcut aracım 12 binde iki senedir bende iki servisle görüştüm 100 tl karsılığında yapıolar birisi tavan sökülüyo dio digeri sökülmüo dio neyapmalıyız
Merhaba ben yaptırdım bir ay falan oldu sıkıntı yok tavan falan sökülmüyor ama araç üç gün kaldı benim

Aracınız
göçükler boyasız çekme işlemi ile çekiliyor. Arka stoplar sökülüp orada ki deliklerden içeriye köpük sıkılıyor. Ayrıca işlem ücretsiz.

wehr

0
geçmiş olsun. ben olsam para vermem çünkü bu göçük artık arabanın kusuru olduğu tescillendi. servis düzeltsin ücretsiz

Aracınız
Civic FC5 2017
Honda haldızda teknik.servis elemaniyla bizzat gorustum icerde bu adam tavani sokup one dogru cekioruz c stuna doldurulan malzeme ic taraftan cikmasin diye kapatiolarmis arka stoplarada 14 mm delik aciolar dedi ayrica marttan sonra 580 tl olucakmismutluhan maltepedekide arka stop lardaki yagmur deliklerinden 80 cmlik bi boru uzatilip derz dolgu gibi malzemeyle dolduruluo marttan sonrada yapmicaklar dio

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Honda haldızda teknik.servis elemaniyla bizzat gorustum icerde bu adam tavani sokup one dogru cekioruz c stuna doldurulan malzeme ic taraftan cikmasin diye kapatiolarmis arka stoplarada 14 mm delik aciolar dedi ayrica marttan sonra 580 tl olucakmismutluhan maltepedekide arka stop lardaki yagmur deliklerinden 80 cmlik bi boru uzatilip derz dolgu gibi malzemeyle dolduruluo marttan sonrada yapmicaklar dio
Ben denizlide yaptırdım banada Bi ay verdiler o aydan sonra gelirse servis karsılamayacak dediler bende 100 tl vermiştim

Diyarbakır kardelen servisinde ücretsiz yaptırmıştım 5 ay önce, sadece göçük düzeltme ve köpük işlemi yapıldı. Tavan falan yok. Tekrwr göçük oluşmadı

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri