Fc5 direksiyon toplama problemi

Ad Soyad
Ali
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhabalar

2021 model sıfır km fc5 satın aldım. Bundan önceki bütün araçlarım VW grup araçlarıydı dolaysı ile Honda konusunda çok acemiyim. Şöyle bir sorum var araç sağ’a veya sol’a dönerken direksiyonu tam toplayıp düzlemiyor kendim müdahale edip topluyorum, bundan önceki araçlarımda direksiyonu biraktığım anda aninda düz konuma geçerdi. Bir kaç facebook grubunda bunun fc5 direksiyonun hidrolik değil elektirikli olduğu icin tam toplamayacagini bir problem teşkil etmediğini söylediler.

Fc5 kullanıcılarınında direksiyonu böyle mi ? Yada konu hakkında bilgisi olan var ise benimle paylaşırsa çok sevinirim.

Aracınız
Civic FC5 2021
Hayırlı olsun. Aynı model ve model yılına sahibiz. Direksiyon gayet güzel topluyor. Yarın veya öbür gün daha bilinçli bir şekilde bakayım, bir sorun hissedersem tekrar yazarım.

Ad Soyad
Ali
Aracınız
Civic FC5 2021
Hayırlı olsun. Aynı model ve model yılına sahibiz. Direksiyon gayet güzel topluyor. Yarın veya öbür gün daha bilinçli bir şekilde bakayım, bir sorun hissedersem tekrar yazarım.

Çok tesekkur ederim, cok sevinirim valla iyi aksamlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Direksiyonun toplaması, tekerlerin kaster açısı ile alakalıdır. Aracı 0 aldığınızı söylüyorsunuz. Eskiden topluyodu şimdi toplamıyordu deseniz aks taşıyıcının biraz eğrildiğini söyleyebilirdim ama başka bir marka ile kıyaslarsanız bu açılar tasarıma, üretime göre değişiklik gösterebilir. 0 arabada da anormal bir durum olacağını düşünmüyorum.

Ad Soyad
Ali
Aracınız
Civic FC5 2021
Hiçbir sıkıntı yok, gayet güzel topluyor. Kesinlikle servise gösterin. Kolay gelsin.

Cok tesekkur ederim.
Kullanmaya basladikca epey topladi 300 km daha yeni oldu 100-200 km daha kullanip bakacağim duzelmiyorsa direk servise.
Tekrardan cok tesekkur ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri