FC5 direksiyondan ses açma ve kapama problemi

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar merhaba aracın direksiyonun dan sesi açınca ya sonuna kadar açılıyor kısmak istediğimde de sonuna kadar kapanıyor daha öncede yaptı 1000 bakımında servise söyleyecek tim kesti şimdi yine aynısını yapıyor bu sorunla karşılaşan var mı böyle acayip sorunlar çıkarınca insanın canı sıkılıyor birde durduğumda bir zıngırtı oluyor çok az bir ses ama duyuyorum N ye alınca kesiyor arada bir yapıyor her zaman değil bu arada kandiliniz mübarek olsun

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Kotaz Ses açma tuşu takılı mı kalıyor?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2018
benimde bir sorum olacak yeni konu acmadan buradan ileteyim.

direksiyon ustundeki ses acma kapama tusunda (+ ve -) arasında dokunmatik miş gibi hissiyat veren tırtıklı bır bölüm var?

Varmı böyle bir özellik ? bilgigim kadarıyla bu tus ıkı ucundan basmatik.
orta bölümunun bir fonksiyonu yok...

alibey

0
Aracınız
Civic FC5 2018
benimde bir sorum olacak yeni konu acmadan buradan ileteyim.

direksiyon ustundeki ses acma kapama tusunda (+ ve -) arasında dokunmatik miş gibi hissiyat veren tırtıklı bır bölüm var?

Varmı böyle bir özellik ? bilgigim kadarıyla bu tus ıkı ucundan basmatik.
orta bölümunun bir fonksiyonu yok...
Bazı modellerde dokunmatik, bazı modellerde basmalı. Benim aracım 2018 exe eco bendeki tuşlar dokunmatik, daha sonra paddle shiftli modellerde dokunmatik özelliği kaldırıldı diye duymuştum. HB'ler ve dizellerde basmalı sanırım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ses açma kapatma tuşunun takılması ile ilgili servislerde firmware güncellemesi yapıyorlar. 10 dk sürüyor. Bende de vardı aynı sıkıntı, artık düzeldi.

Ad Soyad
Serdar Özmen
Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar merhaba aracın direksiyonun dan sesi açınca ya sonuna kadar açılıyor kısmak istediğimde de sonuna kadar kapanıyor daha öncede yaptı 1000 bakımında servise söyleyecek tim kesti şimdi yine aynısını yapıyor bu sorunla karşılaşan var mı böyle acayip sorunlar çıkarınca insanın canı sıkılıyor birde durduğumda bir zıngırtı oluyor çok az bir ses ama duyuyorum N ye alınca kesiyor arada bir yapıyor her zaman değil bu arada kandiliniz mübarek olsun
fc5 in kronik sorunlarından sadece bir tanesi. Benim aracımda da var. Tam 5 kez tekrarladı sorun. Her defasında servise 3-4 saatimi harcayıp yaotırdım ama sonrasında sorun tekrarladı. Bazen takılı kalıyor, bazen de hiç çalışmıyor. En sonunda servis sözde sıfır multimedia ile değiştirdi ama 1 hafta sonra sorun tekrar etti. Şimdi tuşlar hiç çalışmıyır.

Geri